niedziela, 19 maja 2024 12:55

Anwil nadal niepokonany w lidze. Jedenaste zwycięstwo

Anwil wrócił dziś do Hali Mistrzów. Tym razem Rottweilery mierzyły się z PGE Spójnią Stargard. Włocławianie podchodzili do meczu po serii dziesięciu ligowych zwycięstw i pozycji lidera tabeli. Ich przeciwnicy zajmowali ósme miejsce.

Pierwsze minuty należały do Anwilu. Punktowali Garbacz i Sanders. Gościom po kilku minutach udało się wejść w rytm i doprowadzili do wyrównania. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 18:18. Po pierwszej połowie Anwil miał 10 punktów przewagi. 11 oczek rzucił Petrasek, 7 Sandrs.

Trzecia kwarta należała do gości, którzy odrobili sześć punktów i przewaga Anwilu stopniała do czterech oczek. W czwartej kwarcie goście wciąż naciskali. W ostatnich minutach Rottweilery znowu odskoczyły punktowo. 78:69, jedenasta wygrana Anwilu.