niedziela, 19 maja 2024 12:25

Rottweilery wciąż niepokonane w lidze. Tym razem Anwil wygrywa z Arką

Anwil Włocławek zagrał dziś przed własną publicznością z Arką Gdynia. Rottweilery ponownie wygrały i było to już ich trzynaste ligowe zwycięstwo.

O godzinie 19:00 w Hali Mistrzów rozpoczął się mecz ligowy między Anwilem Włocławek i Arką Gdynia. Rottweilery były przed spotkaniem niepokonane w PLK.

Pierwsza kwarta przebiegła pod dyktando włocławian, którzy wygrali 27:19. Druga część pierwszej połowy była bardziej wyrównana. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniki 46:40. Dla Rottweilerów znów dobrze punktował Garbacz oraz Petrasek. Pierwszy zaliczył 9 a drugi 8 punktów.

Trzecie kwarta była miażdżąca w wykonaniu włocławskiej drużyny, która wygrała dwudziestoma punktami. Ostatecznie Anwil wygrał 97:66.