Jedna z naszych czytelniczek poinformowała redakcję o tragicznych wydarzeniach, do których doszło w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Chopina we Włocławku. Z powodu incydentu placówka miała zostać czasowo zamknięta. Na pytania dotyczące tego zdarzenia odpowiedziała Komenda Miejska Policji we Włocławku. Jak poinformował Tomasz Tomaszewski z KMP:
"W piątek policja została zawiadomiona o śmierci 81-letniej kobiety na terenie sklepu. Pomimo natychmiastowej pomocy udzielonej przez załogę zespołu ratownictwa medycznego, nie udało się przywrócić funkcji życiowych kobiety."
Prokurator obecny na miejscu zdarzenia zadecydował, że nie będą przeprowadzane dalsze czynności, i polecił wydanie ciała rodzinie. Do podobnego przykrego incydentu doszło na początku ubiegłego roku. Wówczas śmierć poniosła 71-letnia mieszkanka powiatu włocławskiego.
Ludzie padają jak muchy pewnie znowu jakąś chemią sypnęli znowu słońce nie świeciło normalnie tylko jakaś taka dziwna mgła
Expert
30.09.2024 20:35
Kolejna straszna śmierć i powiem tak nikt niech mi nie mówi że to nie kwestia szczepień bo ludzie kiedyś nie umierali i nie padali jak muchy na ulicach w sklepach w samochodach itp
Napisz komentarz
Komentarze