wtorek, 30 kwietnia 2024 19:48

Kolejny sukces zawodników Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin

W minioną sobotę włocławscy sportowcy wzięli udział w bardzo dużym turnieju Karate Kyokushin w Piasecznie MAZOVIA CUP 2022. W zawodach uczestniczyło łącznie aż 450 zawodników. Największy sukces odniósł Michał Kuźmicki, który wywalczył złoty medal w kategorii senior do 80 kg. Zuzanna Jędrzejewska mimo świetnej dyspozycji dnia uległa w finale swojej większej i cięższej przeciwniczce i zajęła drugie miejsce w kumite Zuzanna Pietrosiuk również wywalczyła srebro w bardzo dobrze obsadzonej kategorii kumite Zawodnikami podczas turnieju opiekował się sensei Oskar.
W rywalizacji uczestniczyli również inni zawodnicy z Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin - Karolina Mazurek, Antonii Mazurkiewicz, Gaja Jędrzejewska, Filip Charyton i Miłosz Zieliński za chęci i prace nad lepszym sobą. Pierwszy krok do odniesienia jakiegokolwiek sukcesu to pójście na trening.