Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 18 lipca 2025 04:47
Reklama

84-latka jadąca Skodą wymusiła pierwszeństwo na al. Chopina

Podziel się
Oceń

84-latka jadąca Skodą wymusiła pierwszeństwo na al. Chopina

Mieszkanka Włocławka zwróciła się do naszej redakcji z pytaniem, co było przyczyną interwencji policji dziś około godziny 10:00 na al. Chopina w pobliżu skrzyżowania z ul. Chmielną. Jak relacjonuje kobieta, na chodniku stał zaparkowany radiowóz z włączonymi sygnałami świetlnymi. Aby dowiedzieć się więcej skontaktowaliśmy się z Komendą Miejską Policji. Okazuje się do w tym miejscu około godziny 9:00 doszło do zdarzenia drogowego.

"Policjanci ustalili, że 84-latka jadąc Skodą kierunku Placu Wolności przed skrzyżowaniem z ulicą Chmielną wykonała manewr skrętu w lewo z pasa do jazdy na wprost na parking. W ten sposób doprowadziła do zderzenia z Mercedesem. Kierująca jechała w tym kierunku pasem do skrętu w lewo w ulicę Wronią. Uczestniczki trzeźwe. Sprawczyni ze Skody za spowodowanie zdarzenia została ukarana mandatem karnym." - powiedział st. sierż. Tomasz Tomaszewski


Napisz komentarz

Komentarze

Bełkotliwa wypowiedź 03.11.2022 08:19
Policjanci ustalili, że 84-latka jadąc Skodą kierunku Placu Wolności przed skrzyżowaniem z ulicą Chmielną wykonała manewr skrętu w lewo z pasa do jazdy na wprost na parking i doprowadziła do zderzenia z Mercedesem, którego kierująca jechała w tym kierunku pasem do skrętu w lewo w ulicę Wronią. Uczestniczki trzeźwe. Sprawczyni ze Skody za spowodowanie zdarzenia została ukarana mandatem karnym." - powiedział st. sierż. Tomasz Tomaszewski Proszę jeszcze raz się samemu przeczytać i poprawić wypowiedź,.bo takiego bełkotu dawni nie czytałam. Nic z tego nie wiemy.

Można jaśniej? 02.11.2022 22:33
Jak? Nie rozumiem co ten policjant powiedział ?

cham 02.11.2022 21:33
Uprzejmie byłoby Babcię przepuścić.

Reklama
Reklama
Reklama