Włocławscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności pożaru, w którym zginął 56-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w sobotę (20.04.2019) w m. Mostki (gm. Włocławek). Spaleniu uległo pomieszczenie gospodarcze zaadaptowane na mieszkanie.
Reklama
"W sobotę (20.04.2019) około godz. 11.00 dyżurny policji został powiadomiony o palącym się pomieszczeniu na terenie posesji w m. Mostki (gm. Włocławek). Na miejscu policjanci zabezpieczali teren do zakończenia akcji gaśniczo-ratowniczej, podczas której strażacy z płonącego budynku wynieśli mężczyznę nie dającego żadnych oznak życia. Pomimo podjętych działań reanimacyjnych przez służby nie udało się przywrócić mu czynności życiowych."- informuje Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku
Po zakończonej akcji gaśniczej i przekazaniu terenu mundurowym prowadzono czynności procesowe pod nadzorem prokuratora i z udziałem biegłego z dziedziny pożarnictwa. Z ustaleń wynika, że do pożaru doszło w pomieszczeniu gospodarczym zaadaptowanym na mieszkanie. Wstępnie ustalono, że przyczyną powstania pożaru mogło być zaprószenie ognia przez 56-latka lokatora tego pomieszczenia. Natomiast dokładne okoliczności i przyczyny pożaru, którego skutkiem była śmierć mężczyzny wyjaśni postępowanie prowadzone przez mundurowych pod nadzorem prokuratora.
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze