Na stronie portalu Transinfo.pl pojawiła się dziś informacja dotycząca przekazania 4 autobusów marki Solaris przez włocławskie MPK, dla Ukrainy. Jak dowiadujemy się z artykułu to nie pierwsze pojazdy, które pojechały z Włocławka na Ukrainę. MPK Włocławek w ubiegłym roku przekazało dwa autobusy. Pojazdy są sprawne i w tym momencie przywożą pasażerów. Wyposażone są silniki Diesla i jak dowiadujemy się z artykułu "nie są już potrzebne" we flocie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.
W artykule wypowiada się Krzysztof Kukucki wiceprezydent miasta, który zapewnia, że stan techniczny pojazdów jest zadowalający, a Włocławek chce również w taki sposób wspierać Ukrainę.
"Jak potrzeba, to Pan Kukucki ze swoimi kolegami z PiS, PO i SLD chwalą się z byle pierdoły wołając dziennikarzy żeby to rozpromowali, a tu proszę jak przekazali dwa a teraz 4 autobusy cichaczem, strach pomyśleć co jeszcze cichaczem zrobili o czym nie wiemy. PiS, Lewica i PO kwestiach poważnych realizują wspólną politykę. Różnią się pod publiczkę drobnymi detalami, które podnoszą sztuczkami do rangi śmiertelnej wojny. Przekazywanie ogromnego majątku Polaków dla nieudolnych i skorumpowanych polityków ukraińskich uważam za karygodne! Pytam czy prezydent i jego zastępcy mają prawo do rozdawania autobusów, które w momencie zakupu kosztowały Nas polskich podatników miliony zapłaconych podatków? Czy włocławskie MPK posiadało sześć autobusów za dużo? Skoro we włocławskim MPK był nadmiar autobusów to dlaczego dokupowano nowe? Społeczeństwo dojrzewa i rozliczy tych polityków w wyborach albo będzie coraz gorzej..."- podsumował były kandydat na prezydenta Włocławka, Maciej Maciak
Wkrótce ma zostać ogłoszona zbiórka, która wypełni autobusy, aby na wschód nie pojechały puste.
Napisz komentarz
Komentarze
Renta
10.03.2023 12:48
Jak latwo sie pozbywa majatku nie swojego brak słów
Mariusz
07.03.2023 21:41
bez przesady mały krzysiu, hamuj się
gość
07.03.2023 14:30
Dlaczego my oddajemy wszystko za darmo?
Baron
06.03.2023 13:59
Jak to przekarze za darmo trzeba bylo aprzedac i w miasto inwestowac ,a nie szukac oszczednosci w oswietleniu i wielu innych ,hańba korupcja Wloclawskich komuchów preczze stołków wstrętne patafiany
Nieon
06.03.2023 09:35
Ma racje niech da swoj prywatny samochodzik Mitsubihi oj by chba go zabolałoby
Daga
05.03.2023 11:00
Pan prezydent Kukucki niech swoje prywatne auto odda jeśli nie jest mu potrzebne, a nie rozdaje nie swoje !
Napisz komentarz
Komentarze