Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 27 lipca 2025 01:30
Reklama

Policja podsumowuje weekend. Rowerzysta miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie

Podziel się
Oceń

radiowóz,policjanci

Autor: Policja

Podczas zakończonego pierwszego wakacyjnego weekendu (23-25.06.2023) na drogach Włocławka i powiatu mundurowi odnotowali 14 zdarzeń  drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł w ich wyniku poważnych obrażeń i funkcjonariusze zakwalifikowali je jako kolizje drogowe.

Mundurowi udaremnili także czterem rowerzystom dalszą drogę, bo jak się okazało jechali oni w stanie nietrzeźwości. Badanie trzeźwości każdego cyklisty wykazało ponad pół promila alkoholu, natomiast u rekordzisty urządzenie wykazało ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

Niechlubny rekordzista został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego wczoraj (25.06.2023) przed godziną 7 na ulicy Płockiej we Włocławku. Tak nieodpowiedzialnym rowerzystą okazał się 26-letni włocławianin.

Każdy z zatrzymanych cyklistów za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości został ukarany mandatem karnym w wysokości dwóch i pół tysiąca złotych.


 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama