Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
piątek, 25 lipca 2025 19:10
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Szukaj
Szukaj
Pokaż pozostałe elementy menu
Start
Włocławek
Region
Kultura
Sport
Rozmowy
Edukacja
Foto Galerie
Kontakt
Artykuły Sponsorowane
Reklama
Strona główna
Artykuły
Włocławek
Włocławek
Wybierz kategorię
Włocławek
Z regionu
Brześć Kujawski
Ogłoszenia
Kultura
Sport
Edukacja
Rozmowa Portalu Włocławek
Artykuły Sponsorowane
Włocławek
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Kolejny dzień Strajku Kobiet. Polonez na Placu Wolności, policja pilnuje biur posłanek Gembickiej i Borowiak
29.10.2020 19:06
Ronnie Ferrari nagrał utwór w którym wyraża swoje zdanie na temat sytuacji w Polsce
29.10.2020 18:36
3
1
Kacperek przeszedł pierwszy przeszczep szpiku z komórek macierzystych!
29.10.2020 16:33
Ostra wymiana zdań podczas Sesji Rady Miasta, dotycząca Strajku Kobiet
29.10.2020 15:47
3
Radna Jura-Walczak odpowiada na pismo radnego Dębczyńskiego, który naskarżył, że chodzi na "spacery"
28.10.2020 22:37
1
1
Sieć Biedronka wprowadziła klientów z Włocławka w błąd
28.10.2020 16:54
1
Pogoda na Wszystkich Świętych
28.10.2020 14:16
Alarm bombowy w Urzędzie Miasta
28.10.2020 11:00
Szereg włamań do włocławskich firm. Poszkodowani przedsiębiorcy apelują o pomoc w wykryciu sprawców
28.10.2020 08:50
1
1
Gdy posłanka Borowiak zasłaniała Kaczyńskiego własną piersią w Sejmie, na płocie jej domu we Włocławku zawisły plakaty
27.10.2020 23:14
2
poprzednia
1
...
656
657
658
659
660
661
662
...
następna
Reklama
Komentarze
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
Wołyniak
Treść komentarza:
Idea budowy takiego pomnika jest nader słuszna, ale na Boga, w miejscu publicznym a nie na uświęconym. A swoją drogą szacunki ofiar wg redaktora A.K są bardzo skromne (wielce niedoszacowane).
Data dodania komentarza:
24.07.2025, 22:02
Źródło komentarza:
Wiadomo, gdzie powstanie pomnik ofiar rzezi wołyńskiej. Wkrótce ruszą zbiórki
Autor komentarza:
Tanio jak CH
Treść komentarza:
Tanio jak CH jak zwykle zresztą. Kwoty 10 tyle co na rynku. Wałki i potem elitya ma kasę a ty rób za 3500-4000 jak baran cały miesiąc.
Data dodania komentarza:
23.07.2025, 18:21
Źródło komentarza:
318 000 złotych kosztował będzie nowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Wiejskiej. Ma połączyć...
Autor komentarza:
Razemek
Treść komentarza:
1) mówi sie POPiS 2) idź do lekarza od głowy libku sterowany przez korporacje i deweloperów
Data dodania komentarza:
20.07.2025, 17:27
Źródło komentarza:
Konferencja prasowa partii Razem w parku na Słodowie. Zapowiadają aktywność w mieście i udział w wyborach
Autor komentarza:
Plażowicz
Treść komentarza:
Nareszcie jezioro Czarne zaczęło żyć
Data dodania komentarza:
20.07.2025, 10:06
Źródło komentarza:
Disco polo pod gwiazdami nad Jeziorem Czarnym. Była muzyka, taniec i zabawa do białego rana
Autor komentarza:
Andrzej z Włocławka
Treść komentarza:
Projekt „Zielone Tereny Śródmieścia” to znakomity przykład nowoczesnego myślenia o mieście, które stawia człowieka i środowisko w centrum uwagi. Połączenie Placu Wolności z Parkiem Łokietka poprzez kompleksową przebudowę i modernizację kluczowych ulic to nie tylko inwestycja w infrastrukturę, ale przede wszystkim w jakość życia mieszkańców Włocławka. Nowa nawierzchnia ulicy Traugutta i inteligentne, energooszczędne oświetlenie to krok w stronę funkcjonalności i estetyki. Przebudowa ulicy Jagiellońskiej z bezpieczną strefą pieszo-rowerową oraz udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami pokazuje, że miasto myśli o wszystkich użytkownikach przestrzeni publicznej. Ogromne wrażenie robi również zapowiedź zmian na Skwerze Lecha i Marii Kaczyńskich – nowa zieleń, plac zabaw i przestrzeń do odpoczynku to inwestycja w integrację społeczną i rodzinny charakter tej części miasta. Przekształcenie ulicy Zduńskiej w woonerf, czyli przyjazną przestrzeń dla pieszych i rowerzystów, to ukłon w stronę trendów znanych z najbardziej przyjaznych miast Europy. Wszystko to, przy wsparciu 9,2 mln złotych z funduszy unijnych, dowodzi, że samorząd Włocławka potrafi skutecznie sięgać po środki zewnętrzne i realizować ambitne wizje. To projekt, który nie tylko odmieni oblicze centrum miasta, ale również podniesie komfort życia jego mieszkańców i uczyni Włocławek bardziej zielonym, dostępnym i atrakcyjnym miejscem do życia. Brawo!
Data dodania komentarza:
20.07.2025, 06:42
Źródło komentarza:
Połączą Plac Wolności z Parkiem Łokietka. Ruszył przetarg ratusz ogłosił przetarg na kompleksową przebudowę i modernizację ulic w centrum Włocławka
Autor komentarza:
Doktor Milka
Treść komentarza:
Taaa z 9 bańkami dofinansowania i ogromnym długiem miasta to sobie mogą co najwyżej wizualizacje porobić
Data dodania komentarza:
19.07.2025, 22:11
Źródło komentarza:
Połączą Plac Wolności z Parkiem Łokietka. Ruszył przetarg ratusz ogłosił przetarg na kompleksową przebudowę i modernizację ulic w centrum Włocławka
Reklama
Reklama
Reklama
Zamknij