Rozdanie dyplomów w Kujawskiej Szkole Wyższej

Podziel się:
Oceń:
14.11.2019, 17:47

Dziś o godzinie 15:00 w Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów nowym absolwentom placówki. W Collegium Novum z rąk swoich promotorów dyplomy ukończenia studiów odebrali absolwenci I jak i II stopnia.

„Dyplomy odbiera ponad 400 osób, z czego się niezmiernie cieszymy, bo z jednej strony są to absolwenci zarówno studiów inżynierskich, magisterskich jak i licencjackich. Z drugiej strony smucimy się, że od nas odchodzą. Ale mamy cichą nadzieję, że w związku z tym, że mamy bardzo rozbudowane studia podyplomowe, część z nich do nas wróci. Dla nich mamy szczególne bonusy związane z upustami czesnego. Cieszymy się jeszcze w w dwójnasób bo w tym roku nasi absolwenci mieszczą się w grupie 20 tys. studentów, którzy do dziś odebrali u nas naukę.” - mówił Stanisław Kunikowski, rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku

Dyplomy odbierali absolwenci studiów inżynierskich, których w KSW posiada 5 kierunków. Jak zauważył rektor uczelni, liczba 20 tys. absolwentów daje władzom i pedagogom uczelni poczucie dobrze wypełnionej misji. Radość dają też osiągnięcia studentów, którzy utrzymują wysoką średnią ocen. Spośród nich co roku wyłaniana jest także tzw. Złota Dziesiątka studentów z najlepszymi wynikami, którzy są dodatkowo nagradzani. Znana włocławska uczelnia w przyszłym roku będzie obchodzić 25 lecie swojej działalności. Zarejestrowana została 22 czerwca 1995 jako pierwsza uczelnia wyższa w województwie kujawsko-pomorskim. Jej założyciele jest Włocławskie Towarzystwo Naukowe. (fot. Janusz Krysztop)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.