Gala Grantobiorców LGD

Podziel się:
Oceń:
14.02.2020, 18:48

Dziś o godzinie 12:00 w Urzędzie Miasta odbyła się uroczysta Gala Grantobiorców. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek wręczyło Certyfikaty wszystkim przedstawicielom instytucji i organizacji, które otrzymały dofinansowanie do swoich projektów w ramach konkursu grantowego w roku 2019. Certyfikaty otrzymało łącznie 16 instytucji. Nabory grantowe są realizowane w ramach Osi 11 dotyczącej wykluczenia społecznego oraz społecznej integracji. Zwycięskie projekty odnoszą się głównie do klubów młodzieżowych, aktywizacji społeczno-zawodowej czy upowszechniania przedsiębiorczości społecznej.

Certyfikat odebrała m.in. Aneta Chełminiak, dyrektor Wydziału Rewitalizacji UM, który zrealizuje projekt "Partnerstwo - od czego zacząć?". Wśród projektów zaplanowanych do realizacji przez podmioty w obszarze rewitalizacji wsparcie otrzymały również: Szkoła Podstawowa nr 3 na organizację Klubu Młodzieżowego Śródmieście i Firma Handlowo Usługowa SPLENDORA na projekt związany z aktywizacją i włączeniem społecznym cudzoziemców zamieszkujących Gminę M. Włocławek Projekt "Partnerstwo - od czego zacząć?", który realizowany będzie przez Wydział Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek, jest zbieżny z celami Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 i ma przyczynić się do stworzenia warunków służących włączeniu społecznemu oraz wsparciu mieszkańców objętych Lokalną Strategią Rozwoju w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej. (fot. Janusz Krysztop)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.