Ktoś wciąż podpala ten sam budynek. Pożar pustostanu przy ul. Ciasnej strażacy gasili także wczoraj

  • 10.05.2019, 16:37 (aktualizacja 10.05.2019, 17:46)
  • Bogumiła Obałkowska
Ktoś wciąż podpala ten sam budynek. Pożar pustostanu przy ul. Ciasnej strażacy gasili także wczoraj fot. DJMD

Wczoraj przed godziną 20:00 do miejskiego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ulicy Ciasnej 1.


"Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy gaśnicze. Na miejscu okazało się, że pożar ma miejsce w pustostanie i palą się śmieci. Po godzinie działań pożar ugaszono. Nie było osób poszkodowanych. Powodem takiej sytuacji prawdopodobnie jest to, że pustostan nie jest zabezpieczony. Łatwo do niego wejść i wyrzucić śmieci. "- poinformował bryg. Dariusz Krysiński Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1

Strażacy akcję gaśniczą na terenie pustostanu, usytuowanego u zbiegu ulic Krótkiej i Ciasnej, w przeszłości podejmowali już kilkakrotnie. Poprzednie zdarzenie, dotyczące pożaru śmieci w pustostanie, miało miejsce 24 kwietnia.

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe