24 maja ZUS we Włocławku zaprasza na obchody

  • 14.05.2019, 15:37 (aktualizacja 14.05.2019, 15:46)
  • Bogumiła Obałkowska
24 maja ZUS we Włocławku zaprasza na obchody

W Polsce żyje nawet 7 mln osób niepełnosprawnych. Jedynie, co trzecia jest czynna zawodowo. Dlatego w tym roku Dzień Osób z Niepełnosprawnością ZUS organizuje pod hasłem „Żyj aktywnie!”.


Chcemy zachęcić osoby z niepełnosprawnościami do rozwijania swoich talentów, poszukiwania możliwości rozwoju, by pamiętały o zdrowym stylu życia, ale też zmotywować do aktywności zawodowej.Proponujemy (w zależności od miejsca wydarzenia) spotkania z ekspertami ZUS, NFZ, PFRON, oraz przedstawicielami lokalnych organizacji i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Przygotowaliśmy również liczne atrakcje. - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik ZUS województwa kujawsko- pomorskiego.


Wydarzenie będzie organizowane w wielu miastach w całej Polsce w tym w kilku miastach województwa kujawsko-pomorskiego. Z wiedzy i porad specjalistów będzie można skorzystać 24 maja m.in we Włocławku. W godz. 10:00-14:00 z porad specjalistów skorzystać będzie można w siedzibie: Inspektoratu ZUS we Włocławku, ul. Płocka 167. Na Dzień Osób z Niepełnosprawnością  zaproszeni są  wszyscy zainteresowani nie tylko osoby z niepełnosprawnością, ale również osoby z ich najbliższego otoczenia oraz pracodawcy.
 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe