Kosma Złotowski: "Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, żeby bronić polskich interesów, które dzisiaj są marginalizowane..."

  • 15.05.2019, 21:00 (aktualizacja 15.05.2019, 21:11)
  • artykuł sponsorowany
Kosma Złotowski: "Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, żeby bronić polskich interesów, które dzisiaj są marginalizowane..." fot. http://kosmazlotowski.eu

Szanowni Państwo!


Parlament Europejski geograficznie jest wprawdzie daleko, ale jego decyzje codziennie wpływają na nasze życie tu, w Polsce. Większość przepisów obowiązujących w naszym kraju powstaje lub jest zatwierdzana właśnie w Brukseli. 

Potrzebujemy aktywnych, doświadczonych i odważnych posłów, którzy na pierwszym miejscu będą stawiać polską rację stanu. Nie zgadzam się na budowę nowej, europejskiej tożsamości bez Boga i wartości. Jesteśmy Europejczykami właśnie dlatego, że jesteśmy Polakami. Kształtują nas narodowe doświadczenia, historia i kultura. 

Znamy się wiele lat, dlatego nie zamierzam składać Państwu pustych obietnic. Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, żeby bronić polskich interesów, które dzisiaj są marginalizowane i pomijane przez unijne instytucje. W obecnej kadencji udowodniłem już, że potrafię to robić! Broniłem interesów polskich firm transportowych, walczyłem z Jugendamtami, głosowałem przeciwko ACTA2. Aktywnie włączyłem się także w ochronę polskich konsumentów, nagłaśniając problem gorszej jakości produktów sprzedawanych przez zachodnie firmy i sieci handlowe.

Stawiam przed Państwem dorobek całego życia i ostatnich pięciu lat. Deklaruję ciężką pracę w Brukseli – dla Polski oraz dla Kujaw i Pomorza.

Z tym zobowiązaniem ubiegam się o wybór. 26 maja bardzo proszę o Państwa głos!

 

Kosma Złotowski - poseł do Parlamentu Europejskiego

 

 

artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe