Zwłoki kobiety w rowie melioracyjnym. Kim była? Poznajesz pierścionek lub bluzkę?

  • 05.06.2019, 17:35 (aktualizacja 05.06.2019, 17:39)
  • komunikat policji
Zwłoki kobiety w rowie melioracyjnym. Kim była? Poznajesz pierścionek lub bluzkę? fot. policja

Policjanci prowadzą czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia personaliów zwłok kobiety, które znaleziono w dniu 18 kwietnia 2019 r. w rowie melioracyjnym przy ul. Polnej w Grudziądzu. Stróże prawa zwracają się do mieszkańców Grudziądza oraz innych osób z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do identyfikacji zwłok.

18.04.2019 r. w rowie melioracyjnym przy ul. Polnej w Grudziądzu ujawniono zwłoki nieznanej kobiety. Policjanci z komendy w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne, które do chwili obecnej nie doprowadziły do ustalenia personaliów denatki. Funkcjonariusze w tej sprawie proszą o pomoc osoby, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje mogące pomóc zidentyfikować zwłoki.

Rysopis: wiek około 60 lat, wzrost 165 cm, włosy ciemne krótkie.

Ubiór: bluzka z krótkim rękawem ciemna w czerwone kwiaty. Kobieta na palcu posiadała pierścionek z białym oczkiem. Prezentacja rzeczy na załączonych zdjęciach.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji mogących przyczynić się do identyfikacji zwłok policjanci proszą o kontakt. Informację można przekazać kontaktując się z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób grudziądzkiej komendy pod numerem telefonu 56 4513351 w godz. od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku oraz całodobowo z dyżurnym jednostki – tel. 56 4513221 lub 222.

komunikat policji
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe