Zaginął Czesław Siedlecki. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

  • 07.06.2019, 16:16 (aktualizacja 07.06.2019, 16:19)
  • KMP Włocławek
Zaginął Czesław Siedlecki. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... fot. KMP WŁOCŁAWEK

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginionym:  CZESŁAWEM  SIEDLECKIM – lat 75, który 01 maja 2019 roku wyszedł z szpitala przy ulicy Wienieckiej we Włocławku i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania przy ulicy Fredry we Włocławku. Rysopis: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe średniej długości, oczy niebieskie, nos duży i prosty, duże i odstające uszy. Cecha charakterystyczna: blizna nad lewym okiem po upadku w przeszłości. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę, czarne spodnie, najprawdopodobniej koszulę koloru niebieskiego, białe buty sportowe.  

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub widział go po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z tutejszą jednostką Policji pod numerami telefonicznymi 54 414 50 25, 54 414 52 51 lub na numer alarmowy 112.

KMP Włocławek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe