Dachowanie na skrzyżowaniu. Kierowcy pojazdów w szpitalu

  • 07.06.2019, 19:17 (aktualizacja 07.06.2019, 19:31)
  • Bogumiła Obałkowska
Dachowanie na skrzyżowaniu. Kierowcy pojazdów w szpitalu fot. DJMD

Dziś około godziny 12:00, na skrzyżowaniu ulic Kruszyńskiej i Zbiegniewskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Jeden z samochodów dachował.

"W zdarzeniu uczestniczyły dwa Renaulty. Jadąc ul. Zbiegniewskiej kierowca nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie z ul. Kruszyńską gdzie doszło do zderzenia. Pojazd wyjeżdżający z ul. Zbiegniewskiej spowodował dachowanie auta poruszającego się prawidłowo ul. Kruszyńską w stronę ronda Falbanka. Konieczna była interwencja straży pożarnej."- poinformował sierż. Tomasz Tomaszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP we Włocławku

Kierowcy- kobieta i mężczyzna- zostali przewiezieni do włocławskiego szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierowców wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Badanie stężenia zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Na ten moment Komenda Policji wstrzymuje się od kwalifikacji zdarzenia jako wypadku. Wszystko zależy od obrażeń kierowców. Jeżeli będą powyżej 7 dni, zdarzenie zostanie uznane jako wypadek, poniżej jako kolizja. 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe