Komunikat UM: 8 czerwca kolejny zabieg na meszki

  • 07.06.2019, 19:40 (aktualizacja 07.06.2019, 19:41)
  • komunikat UM
Komunikat UM: 8 czerwca kolejny zabieg na meszki

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa informuje, że zgodnie z zaleceniem wykonawcy monitoringu plagowych pojawów meszek i komarów - prof. dr hab. Krzysztofa Szpili, ze względu na podwyższoną liczebność meszek, w  dniu 8 czerwca br., w godzinach 4.30 - 6.00, zostanie wykonany zabieg opryskowy na te owady metodą naziemną, na obszarach miasta

- tereny zielone osiedla przy ul. Płockiej - pomiędzy Elewatorem a Stopniem Wodnym;
- Schronisko dla zwierząt oraz otoczenie schroniska.

Do zabiegu  zastosowany zostanie roztwór preparatu ASPERMET 200EC - środek, w przyjętym stężeniu, bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Warunkiem przeprowadzenia oprysku jest bezdeszczowa i bezwietrzna pogoda. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych zdarzeń, zabieg zostanie przełożony na najbliższy możliwy termin.

komunikat UM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe