IV Charytatywny Turniej Nocnych Marków. Zebrano 7 000 zł!

  • 10.06.2019, 02:55 (aktualizacja 10.06.2019, 15:17)
  • Ł.D.
IV Charytatywny Turniej Nocnych Marków. Zebrano 7 000 zł!

W piątkowy wieczór boisko ORLIK przy ulicy Papieżka 89 stało się areną rozgrywek w piłkę nożną w ramach IV Charytatywnego Turnieju Nocnych Marków. Tegoroczne rozgrywki zorganizowano na rzecz 12-letniego Szymona Będlin, który wymaga systematycznej rehabilitacji, a ta jest bardzo kosztowna. W rozgrywkach udział wzięło 12 drużyn piłkarskich, reprezentujących różne środowiska. W każdej kolejnej edycji mama dziecka, któremu się aktualnie pomaga wybiera następną potrzebującą rodzinę.

 

"Nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów turnusu rehabilitacyjnego. Jeden turnus to 5-6 tysięcy. - mówiła Renata Będlin mama 12-letniego Szymona Będlin 

 

 


"Drużyny wpłacały wpisowe i całe to wpisowe idzie na rzecz chłopca. Jest również loteria fantowa. Każdy los to 30 zł, jednak wartość fantów jest z pewnością wyższa. Pogoda sprzyja, dopisali kibice jak i uczestnicy. W poprzednich latach udało nam się zebrać 5, 6 a nawet 7 tysięcy."- mówiła Ewelina Brodzińska Współorganizator IV Charytatywnego Turnieju Nocnych Marków

 

Rozgrywki w ramach Charytatywnego Turnieju Nocnych Marków nie różnią się zasadami od typowych zmagań sportowych, jednak ze względu na dużą liczbę uczestniczących w nich drużyn, ich czas jest krótszy. Zacięta, ale fair play, rywalizacja piłkarska w IV Charytatywnym Turnieju Nocnych Marków zakończyła się o 4.00 rano w sobotę. Tym razem zwycięzcą została drużyna Saniko. Dzięki wyjątkowej hojności uczestników i gości, udało się zebrać łącznie 7 tysięcy złotych na turnus rehabilitacyjny dla Szymona. Kolejny V Charytatywny Turniej Nocnych Marków już za rok.

Ł.D.

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe