Zderzenie pojazdów na DK 91. Pasażerka zakleszczona była w aucie

  • 27.06.2019, 16:02 (aktualizacja 27.06.2019, 17:15)
  • Bogumiła Obałkowska
Zderzenie pojazdów na DK 91. Pasażerka zakleszczona była w aucie fot. DJMD

Dziś po godz. 10.00 na Drodze Krajowej  62 pomiędzy Pikutkowem a Brześciem Kujawskim doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w której udział wzięły dwa pojazdy osobowe. Jako pierwsze na miejsce dotarły zastępy straży pożarnej oraz załoga pogotowia ratunkowego. Na czas działania służb ratowniczych droga była całkowicie zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo.


"Na miejsce zostały zadysponowane 4 zastępy. Łącznie dwoma pojazdami podróżowały cztery osoby. Trzy osoby w Toyocie i tylko kierowca w Oplu Zafirze. Trzy osoby opuściły pojazdy o własnych siłach. Pasażerka z tyłu w Toyocie była zakleszczona. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych pod opieką zespołu ratownictwa medycznego została wydobyta z pojazdu i przekazana pod opiekę lekarzy. Została odwieziona do szpitala, a po pewnym czasie do ratowników zgłosił się również uczestnik zdarzenia skarżący się na ucisk w klatce piersiowej. Został wezwany kolejny zespół ratownictwa medycznego, który odwiózł mężczyznę do szpitala. Pozostałe osoby zostały na miejscu."- informuje   mł. bryg. Marcin Czerwiński Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 we Włocławku

Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący Toyotą jechał w kierunku Brześcia. Próbował skręcić na stację benzynową. Za nim poruszał się Oplem Zefirą 68- latek, który nie dostosował prędkości i uderzył w tył pojazdu poprzedzającego. Badania na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu wykazały, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe