Podpalenie budynku gospodarczego w Choceniu. Policja prowadzi dochodzenie

  • 06.07.2019, 16:07 (aktualizacja 06.07.2019, 16:22)
  • Bogumiła Obałkowska
Podpalenie budynku gospodarczego w Choceniu. Policja prowadzi dochodzenie fot. OSP Choceń

W ostatnich dniach włocławscy strażacy uczestniczyli w akcjach gaśniczych na terenie powiatu włocławskiego. W czwartek około godziny 13:00 otrzymali zgłoszenie pożaru obiektu gospodarczego w Choceniu.

"Na miejsce zostały zadysponowane 3 zastępy. Jeden z komendy z Włocławka z Jednostki Gaśniczej nr 1. oraz dwa zastępy OSP.  Jeden z OSP KSRG Czerniewice i jeden z Chocenia. Po dojechaniu naszego zastępu miejscowe jednostki OSP już działały. My również dojechawszy podjęliśmy działania. Po przeprowadzonej akcji gaśniczej sytuacja została opanowana. Paliła się szopa drewniana w całości z drewna. Obiekt po ugaszeniu został przekazany policji"  - informuje bryg. Dariusz Krysiński Dowódca JRG Nr 1, Oficer Prasowy

W zgłoszeniu podejrzewano obecność w środku osoby bezdomnej, która tam pomieszkiwała. Nikogo jednak nie było w środku. Pożar szybko opanowano, a prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. Na miejscu obecny był również Wójt Gminy Choceń.

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe