Desperatka chciała skoczyć z wiaduktu. W ostatniej chwili strażak chwycił ją za rękę

  • 08.07.2019, 19:42
  • informacja prasowa
Desperatka chciała skoczyć z wiaduktu. W ostatniej chwili strażak chwycił ją za rękę

Do zdarzenia doszło wczorajszego (07.07) poranka. Dyżurny inowrocławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która weszła na barierkę wiaduktu kolejowego na ul. Poznańskiej w Inowrocławiu. Sierż. szt. Arkadiusz Ciupa i sierż. szt. Tomasz Dąbrowski skierowani na miejsce zobaczyli kobietę, która stała już po drugiej stronie barierki, a jej zachowanie nie pozostawiało żadnych wątpliwości, że zamierza targnąć się na życie, skacząc z tego wiaduktu. Sierż. szt. Tomasz Dąbrowski natychmiast zaczął rozmowę z kobietą, próbując odżegnać ją od zamiaru samobójstwa. W tym czasie sierż. szt. Arkadiusz Ciupa skontaktował się z dyżurnym inowrocławskiej komendy, by ten wezwał  pozostałe służby ratunkowe, spowodował zatrzymanie przepływu prądu w trakcji kolejowej i wstrzymanie ruchu pociągów na tej trasie. 

W trakcie prowadzonych przez policjantów negocjacji, przybyli na miejsce strażacy rozłożyli tzw. skokochron, a na wiadukt po stronie, po której była kobieta wszedł strażak, mł. asp. Paweł Derenda. W pewnym momencie 38-latka puściła siatkę stanowiącą przedłużenie barierki wiaduktu, ale strażak zdążył ją chwycić za rękę. Policjanci pomogli mu i wspólnie przeciągnęli kobietę na chodnik, gdzie załoga pogotowia  udzieliła jej pomocy. 
 
 

informacja prasowa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Emilia
Emilia 08.07.2019, 21:48
Postawa godna bohatera....teraz oby tylko pomogli tej kobiecie😞

Pozostałe