Matka i konkubent skatowanego na śmierć chłopca z zarzutami. Oprawcy grozi dożywocie

  • 31.07.2019, 17:22 (aktualizacja 01.08.2019, 00:17)
  • Bogumiła Obałkowska
Matka i konkubent skatowanego na śmierć chłopca z zarzutami. Oprawcy grozi dożywocie fot. Facebook

O tragedii do jakiej doszło we Włocławku informowaliśmy wczoraj w godzinach popołudniowych, LINK jednak oficjalne informacje otrzymaliśmy dopiero dziś. Policję o zdarzeniu poinformowała załoga karetki pogotowia. Kto wezwał ich - na razie nie ujawniono. Choć zatrzymani byli trzeźwi, pobrano im krew do badań, które mogłoby wykazać obecność zabronionych substancji. Wyniki tych analiz nie są jednak jeszcze znane. To prawdopodobnie matka chłopca wynajmowała mieszkanie przy ul. Chopina przez mniej więcej ostatnie dwa lata. Być może on sam zamieszkiwał tam od niedawna. 

"Wczoraj o godz. 13.00 zostaliśmy poinformowani przez lekarza będącego na miejscu, iż w jednym z  mieszkań w centrum Włocławka doszło do zgonu dziecka, które posiadało na ciele liczne obrażenia. Do wyjaśnienia sprawy zatrzymaliśmy matkę dziecka oraz jej konkubenta. Oboje byli trzeźwi. Wczoraj wieczorem mężczyzna usłyszał wstępne zarzuty. Zarzuty te dotyczyły znęcania się oraz obrażeń, które zaskutkowały śmiercią dziecka. Dokładne przyczyny zgonu wyjaśni sekcja zwłok."- informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska p.o.oficera prasowego KMP we Włocławku

Zarzut jaki postawiono mężczyźnie jest zagrożony karą pozbawienia wolności od 5 do 25 lat więzienia, możliwe jest również dożywocie. Przesłuchiwana dziś matka, Agnieszka S. usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

"Osoby te są w związku ze sobą od niedawna i stosunkowo od niedawna mieszkają pod tym adresem. W stosunku do tej pary nie odnotowaliśmy interwencji."- dodaje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska p.o.oficera prasowego KMP we Włocławku

 

Czy mężczyzna złożył jakiekolwiek wyjaśnienia, czy przyznał się do zarzucanych mu czynów - stanowi już tajemnicę śledztwa. Charakteru obrażeń jakie spowodowały śmierć 3 letniego Nikodema oficjalnie nie podano. Zatrzymana matka chłopca posiada jeszcze dwójkę dzieci w wieku 7 i 12 lat z innych związków. Czy dzieci były obecne na miejscu w chwili zdarzenia i czy były świadkami przerażających scen - policja nie potwierdza. Obecnie zapewniono im opiekę. Blok przy ul. Chopina 36 choć znajdujące się w centrum miasta, jest miejscem cichym i w miarę zadbanym. Jeden z sąsiadów twierdzi nieoficjalnie, że zgłaszał interwencje w stosunku do pary, natomiast reszta sąsiadów nie chciała zgłaszać interwencji, mieli twierdzić, że "nie chcą mieć powybijanych szyb w oknach. Były awantury i był alkohol"

 


 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska 04.08.2019, 13:56
Kara śmierci z torturami żeby choć trochę czuli to co to biedne dziecko,, oczywiście dla obu dla niego ze bił a ona za to że pozwoliła na to????
E
E 02.08.2019, 18:28
Kara śmierci!!!
Ktoś
Ktoś 01.08.2019, 16:27
Teraz to sąsiedzi powinni czuć się winni tej tragedii za obojętność i brak reakcji na piekło, jakie dziecku stworzono
Karolka
Karolka 01.08.2019, 05:02
WIĘZIENIE DLA TYCH BANDYTÓW ZABÓJCÓW I ŚMIECI TO BĘDZIE NAGRODA , NIE KARA . NA KTÓRĄ OCZYWIŚCIE MY ŁOŻYMY POENIĄDZE !! GDYBYM JA BYŁA SĘDZIĄ ZROBIŁABYM IM DOKŁADNIE TO SAMO TYLKO 100 MOCNIEJ CO ONI ZROBILI TEJ BEZBRONNEJ DZIECINCE !! KAWAŁEK PO KAWAŁKU ŻEBY ZAZNALI TEGO BÓLU I CIERPIENIA CO TEN MALEC . I WYPUSZCZAĆ NA MIASTO A LUDZIE ZROBILI BY PORZĄDEK !! CHOCIAŻ MAM NADZIEJE ZE KUMPLE Z CELI ZROBIĄ CAŁĄ ROBOTĘ ODPOWIEDNIO !!!!!!
Rifka
Rifka 31.07.2019, 19:31
Powinno sie im zrobic to samo co oni zrobili z tym nieszczesnym dzieckiem !! Skoro nie zachowali sie jak ludzie a gorzej jak zwierzeta to powinni dostać to samo i poczuć to samo co ten niczemu nie winny chłopczyk !! A moze teraz procesy , odwołania , badania i to wszystko na nasz koszt !! Powinno sie przywrócic kare śmierci , i jeśli zarzuty sie potwierdzą to pozbawić takich zwyrodnialców wszelkich praw publicznych i człowieczych , bo na miano człowieka nie zasługują
Rifka
Rifka 31.07.2019, 19:22
Jesli sie potwierdzi że zakatowali dziecko to publicznie powinno ich sie powiesic , a zwłoki spopielic i rozsypać na wysypisku śmieci , a to wsxystko po to by nigdy wiecej nikt nie dopuscił sie takiego bestialstwa . Wiem że to bardzo radykalne , ale skoro tacy ludzie zachowuja sie gorzej niż zwierzeta to czemu my mamy ich traktować jak człowieka i do tego przez lata w *** dbać o to by nie byli glodni , by nie kapało im na głowę , by byli najedzeni i mieli pokoje intymne , a to wszystko za nasze pieniądze . Do póki nie zostanie wprowadzona w Polsce kara śmierci , tak długo zbóje beda urzadzać sobie kpiny z polskiego prawa !! Porządny człowiek kary śmierci sie nie boi , bo wie że takiego okropieństwa sie nie dopusci ..

Pozostałe