Hoper zwiększył liczbę tras. Nowy przewoźnik zabierze pasażerów z Włocławka

  • 06.08.2019, 18:47
  • Informacja prasowa
Hoper zwiększył liczbę tras. Nowy przewoźnik zabierze pasażerów z Włocławka

Hoper, innowacyjna forma podróżowania, dzięki wydłużeniu trasy z Poznania zapewnia jeszcze więcej możliwości komunikacyjnych dla mieszkańców Włocławka. W tym międzymiastowym transporcie to pasażer, a nie przewoźnik wskazuje dokładny adres rozpoczęcia i zakończenia podróży. Włocławianie mogą wybrać się w podróż Hoperem do 335 małych i dużych miejscowości. W tym do 238 lokalizacji jest dostępnych tylko dzięki zapewnianym przez Hopera przewozom “do adresu do adresu”.
 
W przeciwieństwie do przewoźników autobusowych czy kolejowych, Hoper nie jest ograniczony regularnymi miejscami zatrzymania, w postaci konkretnych przystanków. Określone są jedynie obszary i pory kursowania, a miejsca rozpoczęcia i zakończenia podróży są każdorazowo wcześniej określane przez pasażera. Może to być dom, hotel, pensjonat, sanatorium, miejsce pracy czy inna, dowolna lokalizacja.
 
Wsiadanie i wysiadanie jest możliwe w każdej, nawet bardzo małej miejscowości znajdującej się w obrębie trasy. Ostateczna godzina odjazdu spod wskazanego przez pasażera adresu jest potwierdzana SMS-em. Flota wygodnych i szybkich 9-osobowych minivanów umożliwia realizację kursu w standardzie taksówki i zasięgu autobusów dalekobieżnych. Pasażerowie docierają do celu szybko i wygodnie – bez przesiadek i dźwigania bagaży.

- Obrazowo można powiedzieć, że Hoper jest jak międzymiastowa współdzielona taksówka, oferuje  komfort jazdy samochodem w cenie biletu komunikacji publicznej – mówi Hubert Czapla,  Marketingu firmy Hoper.
 
W tym roku Hoper zwiększył ponad trzykrotnie liczbę tras, obejmując swoimi połączeniami wszystkie województwa w Polsce. 5 z nich przebiega przez Włocławek, którego mieszkańcy mogą wybrać się w innowacyjną podróż Hoperem do 335 małych i dużych miejscowości Dolnego Śląska, Pomorza, Mazowsza, Łódzkiego, Świętokrzyskiego, Śląska, Małopolski, Lubelszczyzny i Podkarpacia. Wydłużenie trasy z Poznania dało Włocławianom nowe możliwości wygodnego transportu spod drzwi domu do Wielkopolski.
 
- Poszukując białych plam na mapie transportowej Polski, uruchomiliśmy w tym roku 9 nowych tras. Wiemy, że to jeszcze wciąż mały krok wobec dużego zapotrzebowania Polaków. Chcemy zapewnić, szczególnie mieszkańcom małych miejscowości, możliwość bezpośredniego połączenia z wieloma nowymi lokalizacjami. Włocławianie, dzięki nam, mogą bezpośrednio dotrzeć do 238 miejscowości, do których musieli wcześniej podróżować z uciążliwymi przesiadkami. O każdej kolejnej możliwości podróży informujemy naszych pasażerów na stronie internetowej www.hoper.pl oraz w mediach społecznościowych. - twierdzi Paweł Bak, Dyrektor Operacyjny firmy Hoper.


Planowanie tras od adresu do adresu uwzględnia cieszące się największym zainteresowaniem przejazdy do miejscowości turystycznych i uzdrowiskowych. Wyjeżdżający w celach rekreacyjnych bardziej są skłonni do zrezygnowania z wyjazdu własnym samochodem, a alternatywna do Hopera komunikacja publiczna okazuje się uciążliwa przy dłuższych podróżach. Dla niektórych osób ta nowa usługa jest tak naprawdę jedynym sposobem bezpośredniego przejazdu na wakacyjny wypoczynek. Wśród pasażerów korzystających z Hopera nie brakuje też osób podróżujących w celu odwiedzenia krewnych, znajomych, dojazdu do pracy czy wizyty u lekarza.
 
Hoper stara się ułatwić dostęp do usługi zróżnicowanej grupie odbiorców. Dzięki współpracy z serwisem e- podróżnik.pl, licznymi biurami podróży i siecią saloników prasowych, pasażer może dokonać zakupu online, telefonicznie, bądź też w jednym z ponad 1000 stacjonarnych punktów sprzedaży. Infolinia Hopera jest dostępna całą dobę, 365 dni w roku, pod numerem 22 269 20 82.
 
- Nowoczesna forma komfortowych przejazdów od drzwi do drzwi największym zainteresowaniem cieszy się wśród seniorów. Osoby starsze doceniają nie tylko wygodę podróży, ale również uczynność kierowców. W gronie pasażerów nie brakuje również studentów, osób w średnim wieku czy rodzin z małymi dziećmi - wskazał Hubert Czapla, Dyrektor Marketingu firmy Hoper. - Dla takich klientów udostępniamy foteliki dla dzieci o wadze 9-36 kg oraz podstawki przewozowe dla starszych dzieci. Samochód jest również przystosowany do montażu fotelików dla małych dzieci (poniżej 9 kg).

Marka Hoper pojawiła się na rynku w 2018 r. Za sukcesem projektu stoi firma Teroplan S.A., właściciel popularnego serwisu e-podróżnik.pl. To dzięki jej zapleczu technologicznemu Hoper zbudował elastyczny system zarządzania sprzedażą oraz samymi przewozami, co w efekcie umożliwiło efektywne planowanie przejazdów, jak i dostosowanie oferty cenowej do warunków rynkowych. Do tej pory z krajowych przejazdów „od adresu do adresu” skorzystało już ponad 55 tys. osób, zarówno z dużych miast, jaki i wielu małych miejscowości. Usługa jest obecnie dostępna we wszystkich województwach.

Informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arek
Arek 07.08.2019, 19:12
Witam jeździcie z Włocławka na Lotnisko Warszawa-Modlin?

Pozostałe