Trzy ulice na osiedlu Michelin do przebudowy

  • 12.08.2019, 21:51 (aktualizacja 12.08.2019, 22:19)
  • Bogumiła Obałkowska
Trzy ulice na osiedlu Michelin do przebudowy fot. Janusz Krysztop

Urząd Miasta rozstrzygnął postępowanie przetargowe na przebudowę kolejnych ulic we Włocławku. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulic: Ziołowej, Koralowej i Komarowej. Specyfikacja przetargowa przewidywała możliwość składania ofert częściowych na 3 zadania: Zadanie nr 1 pn. Przebudowa ul. Ziołowej, Zadanie nr 2 pn. Przebudowa ul. Koralowej i Zadanie nr 3 pn. Przebudowa ul. Komarowej. Najkorzystniejsze oferty na przebudowę wszystkich trzech ulic złożyła Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom. Wykonawca będzie miał obowiązek zorganizować i przeprowadzić roboty w taki sposób, aby zapewnić ciągłość ruchu na ul. Ziołowej, ul. Koralowej, ul. Komarowej w oparciu o wykonany we własnym zakresie i własnym kosztem projekt tymczasowej organizacji  ruchu. Czas realizacji zadań zadeklarowany przez wykonawcę to 60 dni. 

Wykonawca ma obowiązek zorganizować i przeprowadzić roboty w taki sposób, aby zapewnić ciągłość ruchu na ul. Ziołowej w oparciu o wykonany we własnym zakresie i własnym kosztem projekt tymczasowej organizacji ruchu. 
 

Łączna kwota przebudowy tych trzech ulic opiewa na sumę 723 736,23 zł. 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Terminator
Terminator 12.08.2019, 22:32
Mogliby się też wziać za ul. Strzelecką

Pozostałe