Martwe ryby na Zawiślu. Straż miejska powiadomiła odpowiednie służby

  • 23.08.2019, 16:49 (aktualizacja 23.08.2019, 17:03)
  • informacja prasowa SM Włocławek
Martwe ryby na Zawiślu. Straż miejska powiadomiła odpowiednie służby fot. Straż Miejska

W dniu 22 sierpnia około godz. 14-ej  Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefoniczną informację o dużej ilości ryb znajdujących się w rejonie ulicy Plażowej na włocławskim „Zawiślu”. Strażnicy miejscy, którzy udali się we wskazany rejon, po spenetrowaniu okolicy odnaleźli w jednym miejscu, znaczną ilość zdechłych ryb. Rozpytanie mieszkańców okolicznych nieruchomości, nie przyniosło rezultatu w postaci ustalenia okoliczności porzucenia ryb ani ustalenia kręgu osób podejrzanych. Z uwagi na to, że miejsce, w którym zostały znalezione ryby jest terenem miasta, Straż Miejska przekazała sprawę usunięcia ryb odpowiednim miejskim służbom porządkowym.

Dodatkowo również powiadomiono Ogniwo Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych Komendy Miejskiej Policji we Włocławku pod kątem ewentualnego procederu kłusownictwa.

informacja prasowa SM Włocławek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe