Jednostka Strzelecka 4051 rozpoczyna rekrutację

  • 09.09.2019, 18:04 (aktualizacja 09.09.2019, 18:18)
  • Janusz Krysztop
Jednostka Strzelecka 4051 rozpoczyna rekrutację fot. nadesłane

Od dziś Jednostka Strzelecka 4051 rozpoczyna oficjalnie rekrutację w swoje szeregi. Do stowarzyszenia mogą wstąpić osoby z rocznika 2004 lub starsze, nie karane oraz legitymujące się odpowiednim stanem zdrowia czyli mogące sprostać wzmożonemu wysiłkowi fizycznemu. Nowo przyjęci rekruci w dniach 10-13 października 2019 roku wezmą udział w obozie szkolenia podstawowego, w ramach którego zapoznają się z podstawami technik proobronnych.
JS 4051 oferuje zdobywanie kwalifikacji w zaawansowanych kursach i szkoleniach organizowanych lub współfinansowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej np.: kurs płetwonurka, skoczka spadochronowego, zaawansowane kursy strzeleckie, kursy pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Kursy do prowadzenia strzelania, kurs sternika motorowodnego, ratownictwa pola walki, kursy SERE, językowe, logistyczne czy łączności.

Jednostka Strzelecka 4051 daje także możliwość brania udziału w obozach szkoleniowych oraz w międzynarodowych ćwiczeniach z jednostkami wojskowymi np.: Dragon, Anakonda, Puma.
Osoby zainteresowane rekrutacją mogę pobrać, wydrukować i wypełnić wniosek, który znajdziemy wśród dokumentów naborowych na stronie internetowej www.zs.js4051.xaa.pl Wypełnione wnioski należy dostarczyć do biura Jednostki przy ulicy Okrzei 94A (budynek Kujawskiej Szkoły Wyższej) w czasie pełnienia dyżurów strzeleckich - od 11 września 2019 roku w każdy poniedziałek, środę w godzinach 15:30 do 17:30 oraz w soboty w godzinach 10:00 do 12:00. Przy składaniu wniosku należy uiścić jednorazową opłatę wpisową w wysokości 50 zł.

Kolejnym krokiem będzie zapisanie się w biurze Jednostki na certyfikowany obóz rekrutacyjny oraz wniesienie opłaty za sam udział w obozie - 30 zł/os. Kwota ta przeznaczona jest na pokrycie kosztów wykorzystania sprzętu, ubezpieczenia, wyżywienia (3 ciepłe posiłki czw/pt/sob) jak i przygotowania certyfikatów jakie uzyska każdy uczestnik na koniec obozu.

Z Jednostką Strzelecką 4051 możemy kontaktować się e-mailowo pod adresem: [email protected] lub pod numerem telefonu 794-261-146.

Janusz Krysztop

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe