Wspólnota Samorządowa popiera Zbonikowskiego: "To nasz człowiek"

  • 17.09.2019, 20:37 (aktualizacja 17.09.2019, 22:11)
  • Bogumiła Obałkowska
Wspólnota Samorządowa popiera Zbonikowskiego: "To nasz człowiek" fot. Janusz Krysztop

Dziś w biurze posła Łukasza Zbonikowskiego odbyła się konferencja prasowa, na której w zmienionej scenerii wystąpił gospodarz biura wraz z kierownictwem Wspólnoty Samorządowej Powiatu Włocławskiego. Struktura mająca największe poparcie w powiecie włocławskim zdecydowała się poprzeć kandydaturę obecnego posła Łukasza Zbonikowskiego na senatora. Jako pierwszy głos zabrał wicestarosta Marek Jaskólski:

"Jest młodym kandydatem wydaje mi się, że najmłodszym w okolicy. Bardzo pozytywnie zareagowaliśmy na informacje o starcie Łukasza Zbonikowskiego. Uważam, że ze wszystkich kandydatów kandydatura Łukasza Zbonikowskiego jest najlepsza. Należy popierać swojego człowieka. Znamy tego człowieka. Będzie tutaj przebywał. Korzenie ma z Kowala, ale pochodzi z Włocławka."- oświadczył  Marek Jaskólski

 

"Przez 20 lat pracy w samorządzie brzeskim miałem okazje stykać się i spotykać z posłem Łukaszem Zbonikowskim. (...) Wierzę, że współpraca lokalnego, najmłodszego przyszłego senatora w naszym powiecie przyczyni się do współpracy z wszystkimi samorządami. Dziś startując z niezależnego stowarzyszenia, śmiem twierdzić, że jeżeli zdobędzie mandat senatora będzie wspierał słuszny kierunek rozwoju naszego kraju. Zwracam się do wszystkich, aby poprzeć na senatora Łukasza Zbonikowskiego..." - dodał wieloletni burmistrz Brześcia Kujawskiego Wojciech Zawidzki

Zebrani podkreślali prawicowość kandydata oraz brak przeszłości PZPR-owskiej. Na koniec konferencji Łukasz Zbonikowski podziękował za poparcie i dodał, że dla niego to poparcie "laurka". 

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Interwencja
Interwencja 18.09.2019, 09:39
Pan Zbonikowski łamie prawo używając w celu kampanijnym oficjalnego logo Senatu Rzeczypospolitej Polskiej!!! Wprowadza to w błąd. Może pan poseł nie jest tego świadomy, chociaż niby prawnik. Proszę redakcję jako tzw. czwartą władzę o interwencje w tej sprawie a być może uświadomieniu pana Łukasza, że łamie prawo i to powinno zniknąć.

Pozostałe