Jedyny Reprezentant Platformy Obywatelskiej z Włocławka

  • 02.10.2019, 20:27 (aktualizacja 03.10.2019, 18:02)
  • artykuł sponsorowany
Jedyny Reprezentant Platformy Obywatelskiej z Włocławka fot.nadesłane

Na taki ruch sympatycy Koalicji Obywatelskiej czekali od dawna! Jedyny kandydat do Sejmu z ramienia Platformy Obywatelskiej z Włocławka to dr Krystian Łuczak. W obecnej kadencji niestety nie było ani posła ani senatora z ramienia PO pochodzących z miasta i powiatu włocławskiego. Efekt dostrzegają wszyscy: to brak należytego wsparcia dla działań prezydenta miasta dra Marka Wojtkowskiego. Wiemy, że realny wpływ na to, co się dzieje w naszym mieście i regionie, może mieć nasz reprezentant w Sejmie RP. Potrzebujemy kogoś, kto dobrze zna i rozumie lokalne problemy, a taką osobą z pewnością jest obecny Wiceprzewodniczący Rady Miasta Włocławek - Krystian Łuczak.

Włocławianie znają Krystiana Łuczaka nie tylko jako aktywnego radnego. To osoba wykształcona, doktor nauk humanistycznych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestnik konferencji naukowych, członek stowarzyszeń międzynarodowych i krajowych, autor publikacji naukowych i popularnonaukowych. Już trzecią kadencję reprezentuje mieszkańców miasta w lokalnym samorządzie. Zawodowo związany z Wydziałem Edukacji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym we Włocławku, gdzie pełni funkcję naczelnika, koordynując zadania w zakresie edukacji, kultury, sportu i turystyki, polityki społecznej i prorodzinnej, wspierania osób niepełnosprawnych, ochrony i promocji zdrowia oraz opieki nad zabytkami.

Od zawsze związany jest z kulturą, nauką i sportem. Dał się poznać jako uczestnik biegów charytatywnych skierowanych na pomoc osobom potrzebującym, w szczególności dzieciom. Wielu zna go, jako maratończyka, lecz nie każdy wie, że jest zdobywcą „Korony Maratonów Polskich”, a to niemałe wyzwanie. W maratonie warszawskim od lat bierze udział w akcji #BiegamDobrze wybierając ścieżkę charytatywną skierowaną na pomoc maluchom „Dajemy Dzieciom Siłę”. Każde wydarzenie związane z pomocą dla najmłodszych traktuje jako wyjątkowe. To nie dziwi, ponieważ prywatnie Krystian Łuczak to szczęśliwy ojciec dwóch synków Tymona i Kajetana.

W trakcie pracy na rzecz miasta wspomaga merytorycznie samorząd w zakresie planowania i wdrażania przedsięwzięć w obszarze rewitalizacji, głównie o charakterze społecznym. Od lat, w porozumieniu z mieszkańcami, wspiera rozwój społeczno-kulturalny miasta, zawsze podkreślając, że partycypacja społeczna stanowi fundament dobrego działania. Bierze udział w organizacji obchodów Dnia Dziecka, Dnia Kobiet, Zakończenia wakacji dla dzieci i innych wydarzeń w Kawiarni Obywatelskiej „Śródmieście Cafe”. Efektem są setki dziecięcych uśmiechów, będące najlepszym podsumowaniem zaangażowania Krystiana Łuczaka w przestrzeni społecznej.

Krystian Łuczak to skuteczny radny. Dzięki jego interwencjom udało się zrealizować wiele osiedlowych inwestycji.

 Krystian Łuczak to człowiek, który wychodzi na osiedla, słucha, rozmawia, proponuje realne zmiany, zawsze działa w interesie społecznym. Jako radny jest dostępny dla każdego mieszkańca.

Dlaczego warto postawić na Krystiana Łuczaka? Jego wykształcenie, doświadczenie, osiągnięcia, zaangażowanie, otwartość na potrzeby mieszkańców są gwarancją dobrego wyboru! Realne działania, wierność miastu i poglądom, szczerość w tym, co robi na co dzień Krystian Łuczak - to jego sprzymierzeńcy w drodze do Sejmu. Kto bowiem lepiej zadba o nasze miasto, niż jego mieszkaniec, sprawdzony radny i społecznik?

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe