Handlarz nielegalnym towarem zatrzymany w jednym z mieszkań we Włocławku

  • 09.10.2019, 16:53
  • KMP Włocławek
Handlarz nielegalnym towarem zatrzymany w jednym z mieszkań we Włocławku

Prawie 4 kg krajanki tytoniowej oraz ponad 40 butelek alkoholu różnej wielkości bez polskich znaków akcyzy ujawnili policjanci w jednym z mieszkań we Włocławku. Nielegalny towar został zabezpieczony przez mundurowych. Podejrzewany o jego posiadanie 28-latek usłyszał już zarzut.

"W poniedziałek (07.10.209) funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Włocławku przeszukali jedną z posesji na terenie miasta. Ich podejrzenia odnośnie znajdującego się tam nielegalnego towaru okazały się słuszne. W jednym z pomieszczeń policjanci ujawnili krajankę tytoniową umieszczoną w woreczkach o różnej masie oraz kilkadziesiąt butelek alkoholu nieznanego pochodzenia w butelkach o różnej wielkości. Znaleziony przez mundurowych towar nie posiadał polskich znaków akcyzy."- st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska

28-latek podejrzewany o handel nielegalnym towarem został zatrzymany do wyjaśnienia, a znajdujący się w mieszkaniu towar zabezpieczony. Mieszkaniec Włocławka usłyszał od policjantów zarzut nielegalnego handlu z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Dodatkowo będzie odpowiadał także za wykroczenie skarbowe w związku z posiadaniem towarów bez polskich znaków akcyzy. Grozi mu wysoka grzywna.

KMP Włocławek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe