W okresie Wszystkich Świętych miejskimi autobusami pojedziemy bez biletu

  • 09.10.2019, 18:58
  • informacja prasowa
W okresie Wszystkich Świętych miejskimi autobusami pojedziemy bez biletu fot.archiwum

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, że 31 października 2019 roku autobusy będą kursować jak w dni robocze i dodatkowo uruchomione zostaną połączenia z cmentarzem komunalnym przy al. Chopina i Pińczatą realizowane przez linie:
G w relacji ul. Brzezinowa – cmentarz komunalny – Pińczata
H w relacji ul. Promienna – u. Wysoka – cmentarz komunalny – Pińczata
I w relacji ul. Wiejska - cmentarz komunalny - Pińczata
J w relacji ul. Rybnicka - Płocka/osiedle - ul. Zielna - cmentarz komunalny - Pińczata
31 października przejazdy komunikacją publiczną będą bezpłatne.


1 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w dni świąteczne (również linia P) i dodatkowo uruchomione zostaną połączenia z cmentarzem komunalnym przy al. Chopina i Pińczatą realizowane przez linie: G, H, I i J jak w dniu 31 października oraz


A w relacji ul. Toruńska - ul. Cmentarna
B w relacji ul. Promienna – ul. Cmentarna
C w relacji ul. Promienna - ul. Wieniecka - ul. Cmentarna
D w relacji ul. Wiejska - ul. Cmentarna
E w relacji ul. Kaliska - ul. Cmentarna
F w relacji ul. Węglowa - ul. Cmentarna


1 listopada przejazdy komunikacją publiczną we Włocławku będą bezpłatne. Uwaga! W związku ze zmianą organizacji ruchu autobusy linii 3, 12, 15, 23 i P nie będą się zatrzymywać na przystanku al. Chopina/Witosa. W ul. Cmentarną wjadą tylko autobusy linii 3 i 23 oraz oznaczone literami A, B, C, D, E i F.
2 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w soboty (również linia P) i dodatkowo uruchomione zostaną połączenia z cmentarzem komunalnym i Pińczatą jak w dniu 1 listopada tzn. linie A, B, C, D, E, F, G, H, I i J.
2 listopada przejazdy komunikacją publiczną we Włocławku będą bezpłatne.
3 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w niedziele (również linia P) i dodatkowo uruchomione zostaną połączenia z cmentarzem komunalnym i Pińczatą jak w dniu 1 listopada tzn. linie A, B, C, D, E, F, G, H, I, J.


Uwaga: przejazdy 3 listopada będą płatne na zasadach ogólnych. Na liniach specjalnych (oznaczonych literami) bilet będzie kosztował 2,60 zł, żadne ulgi nie przysługują. 4 listopada 2019 roku autobusy będą kursować jak w dni powszednie oraz dodatkowo linia P. Przejazdy płatne według zasad ogólnych.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe