"Ufo to kwestia wiedzy, nie wiary". Odszedł Stanisław Barski znany ufolog

  • 30.10.2019, 20:34 (aktualizacja 31.10.2019, 14:03)
  • Bogumiła Obałkowska
"Ufo to kwestia wiedzy, nie wiary". Odszedł Stanisław Barski znany ufolog fot. archiwum CW24

"Ufo to kwestia wiedzy, nie wiary" tak najczęściej kwitował Stanisław Barski pytania widzów i słuchaczy brzmiące "Stasiu, Ty naprawdę wierzysz w UFO?". 

Najbardziej znany badacz zjawisk paranormalnych w naszym regionie Stanisław Barski zmarł dziś rano w szpitalu. Stanisław Barski był członkiem zespołu kultowego w Polsce programu emitowanego w TVN dotyczącego zjawisk paranormalnych: "Nie do wiary!".  Wielokrotnie w rozmowach wracał do tamtego okresu. Program był kontrowersyjny, ale stanowił pewien przełom.

Wielu z nas z pewnością pamiętać będzie audycje z jego udziałem w Radiu Hit z przełomu 2009/2010 roku. Stasia można było posłuchać w niedzielne poranki.

Największą popularność zyskał jednak w dzięki programowi "Nie uwierzysz" emitowanemu w telewizji CW24TV. Emisja programu wystartowała niemal wraz z początkiem telewizji CW24 i trwała przesz sześc lat do 2015 roku. "Nie uwierzysz" można było oglądać w każdy wtorek. Program na platformie YouTube zdobył ogromną popularność. Niektóre z odcinków obejrzało kilka milionów internautów. Ostatnio związany z kanałem internetowym "Tagentv". 

Stanisław Barski często zapraszany był jako ekspert, prelegent na wszelkiego rodzaju festiwale i spotkania ufologiczne. Z pewnością zostanie zapamiętany jako osoba obdarzona niezwykłym poczuciem humoru i nieprzejednana w dyskusjach.

"Tata walczy w szpitalu ze szpiczakiem, dziś nie odzyskał już przytomności, nie reaguje nawet na dotyk... liczę na cud." pisała 28 października na portalu Facebook córka, Karolina Barska. 

Pogrzeb Stanisława odbędzie się w Szpetalu Górnym na cmentarzu parafialnym 02.11.2019 r. o godzinie 11:00.

Zmarł w wieku 68 lat.

 

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
włocławiak_benek
włocławiak_benek 19.10.2020, 21:41
Pamiętam Pana Stanisława z audycji "Ufo rozmowy" w radiu Hit (ale o ile dobrze pamiętam) audycje te były już emitowane pod koniec lar '90 (1999). Nagrywałem je wtedy na kasety magnetofonowe :)

Mam nadzieje, że tam na górze, pozna odpowiedzi na wszystkie pytania.
Simsalabim
Simsalabim 17.04.2020, 05:23
Panie Staszku... Spoczywaj W Pokoju
andrzej
andrzej 14.04.2020, 22:57
ogladam i slucham tego pana caly czas myslac ze zyje? niesamowite!!! a tu taka informacja ze nie zyje? ale zostal na wieki w youtube w necie w matrixie po drugiej stronie!!! szacunek!!!
tomek M
tomek M 07.04.2020, 15:08
Bardzo tego Pana lubiłem,,Odpoczywaj w pokoju
szczepan
szczepan 23.02.2020, 21:09
wielka strata wspaniala postac
radzio
radzio 28.01.2020, 22:36
szkoda, naprawdę, fajny facet, miał taki przyjemny, niesprofesjonalizowany styl prowadzenia swoich programów, mam nadzieję, że jest teraz we właściwym miejscu
FAN.
FAN. 15.12.2019, 17:52
FAN PROGRAMU ,,NIE UWIERZYSZ'' JAKIE ŻYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE ŻE TAK WARTOŚCIOWY CZŁOWIEK ODSZEDŁ A TYLU PRZESTĘPCÓW MA SIĘ DOBRZE,ZE ŁZAMI W OCZACH PISZĘ I ŻEGNAM SIĘ Z PANEM PANIE STANISŁAWIE, WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.TAKICH LUDZI SIĘ NIE ZAPOMINA.
Dayena
Dayena 22.11.2019, 14:19
Bardzo smutna wiadomość .
Tomadz
Tomadz 20.11.2019, 13:44
Wierze ze pan Stanilaw powroci do nas w innym wcieleniu
Witek
Witek 15.11.2019, 22:16
Straszny cham i megalomam, w dodatku oszust. Przepraszam, ale ten Pan podważał mój intelekt ponieważ nie chciałem uznać jego zdjęcia żyrandola jako dowodu istnienia UFO.
Maria Urbaniak
Maria Urbaniak 08.05.2020, 20:38
Po przeczytaniu tresci Pana komentarza, jak i formy oraz doborze określeń, mogę tylko napisać, że jest Pan żenujący. A jeśli chodzi o intelekt, to chyba nie powinien był Pan Stanisław go podważać. Powinien był po prostu, od razu stwierdzić jego brak. I to jest moje zdanie po przeczytaniu tego co Pan napisał w swoim komentarzu. Chyba jestem jedyna osoba, która Panu odpowiedziała, ale nie do wszystkich dociera symboliczne skarcenie-łapka w dół. 👎
andrzej
andrzej 14.04.2020, 22:59
mama wychowala chama a szlachcica kocica!!! i to wlasnie panie WITEK pan jest tym chamem, o umarlych zle sie nie mowi!!!!
FAN
FAN 15.12.2019, 17:56
,,FAN '' DO ,,WITEK'' A ŻE MODERATOR POZWOLIŁ CI NA WPIS CIEMNIAKU.
W. jak Waldek
W. jak Waldek 14.11.2019, 13:29
Oczywiście wspaniały człowiek Pan Stanisław, miał ogromną wiedzę, ubolewam jedynie nad tym, że jak taki człowiek nie miał z kolei wiedzy, że życie nie kończy się z chwilą śmierci. To się z pewnością Pan Stanisław ogromnie zdziwił z chwilą śmierci, oj zdziwił... :)
h2o2
h2o2 25.04.2020, 08:45
Obejrzałam kilka filmów z Panem Stanisławem i nie wydaje mi się żeby On myślał że życie kończy się w chwili śmierci!
Maria_st
Maria_st 02.11.2019, 09:59
Smutna wiadomość.
Będzie Pana brakowało.
Wspaniały Człowiek
...
... 31.10.2019, 13:21
Jakby co pogrzeb wuja Stanisława odbędzie się w Szpetalu Górnym na cmentarzu parafialnym 02.11.2019 r. o godzinie 11:00. Zapraszam wszystkich tych, którzy by chcieli mu towarzyszyć w jego ostatniej ziemskiej drodze...

Pozostałe