"Ufo to kwestia wiedzy, nie wiary". Odszedł Stanisław Barski znany ufolog

  • 30.10.2019, 20:34 (aktualizacja 31.10.2019, 14:03)
  • Bogumiła Obałkowska
"Ufo to kwestia wiedzy, nie wiary". Odszedł Stanisław Barski znany ufolog fot. archiwum CW24

"Ufo to kwestia wiedzy, nie wiary" tak najczęściej kwitował Stanisław Barski pytania widzów i słuchaczy brzmiące "Stasiu, Ty naprawdę wierzysz w UFO?". 

Najbardziej znany badacz zjawisk paranormalnych w naszym regionie Stanisław Barski zmarł dziś rano w szpitalu. Stanisław Barski był członkiem zespołu kultowego w Polsce programu emitowanego w TVN dotyczącego zjawisk paranormalnych: "Nie do wiary!".  Wielokrotnie w rozmowach wracał do tamtego okresu. Program był kontrowersyjny, ale stanowił pewien przełom.

Wielu z nas z pewnością pamiętać będzie audycje z jego udziałem w Radiu Hit z przełomu 2009/2010 roku. Stasia można było posłuchać w niedzielne poranki.

Największą popularność zyskał jednak w dzięki programowi "Nie uwierzysz" emitowanemu w telewizji CW24TV. Emisja programu wystartowała niemal wraz z początkiem telewizji CW24 i trwała przesz sześc lat do 2015 roku. "Nie uwierzysz" można było oglądać w każdy wtorek. Program na platformie YouTube zdobył ogromną popularność. Niektóre z odcinków obejrzało kilka milionów internautów. Ostatnio związany z kanałem internetowym "Tagentv". 

Stanisław Barski często zapraszany był jako ekspert, prelegent na wszelkiego rodzaju festiwale i spotkania ufologiczne. Z pewnością zostanie zapamiętany jako osoba obdarzona niezwykłym poczuciem humoru i nieprzejednana w dyskusjach.

"Tata walczy w szpitalu ze szpiczakiem, dziś nie odzyskał już przytomności, nie reaguje nawet na dotyk... liczę na cud." pisała 28 października na portalu Facebook córka, Karolina Barska. 

Pogrzeb Stanisława odbędzie się w Szpetalu Górnym na cmentarzu parafialnym 02.11.2019 r. o godzinie 11:00.

Zmarł w wieku 68 lat.

 

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Witek
Witek 15.11.2019, 22:16
Straszny cham i megalomam, w dodatku oszust. Przepraszam, ale ten Pan podważał mój intelekt ponieważ nie chciałem uznać jego zdjęcia żyrandola jako dowodu istnienia UFO.
W. jak Waldek
W. jak Waldek 14.11.2019, 13:29
Oczywiście wspaniały człowiek Pan Stanisław, miał ogromną wiedzę, ubolewam jedynie nad tym, że jak taki człowiek nie miał z kolei wiedzy, że życie nie kończy się z chwilą śmierci. To się z pewnością Pan Stanisław ogromnie zdziwił z chwilą śmierci, oj zdziwił... :)
Maria_st
Maria_st 02.11.2019, 09:59
Smutna wiadomość.
Będzie Pana brakowało.
Wspaniały Człowiek
...
... 31.10.2019, 13:21
Jakby co pogrzeb wuja Stanisława odbędzie się w Szpetalu Górnym na cmentarzu parafialnym 02.11.2019 r. o godzinie 11:00. Zapraszam wszystkich tych, którzy by chcieli mu towarzyszyć w jego ostatniej ziemskiej drodze...

Pozostałe