Co kulturalnego we Włocławku w listopadzie?

  • 03.11.2019, 20:42 (aktualizacja 03.11.2019, 21:04)
  • informacja prasowa
Co kulturalnego we Włocławku w listopadzie?

Bogatą ofertę ma dla wszystkich łaknących kultury Teatr Impresaryjny oraz Centrum Kultury Browar B. w listopadzie. Szczególnie godne uwagi będą naszym zdaniem trzy wydarzenia. Występ kabaretu Skeczów Męczących, jubileuszowy koncert Andrzeja Poniedzielskiego oraz występ grupy wokalnej 10 tenorów.

5 listopada o godzinie 19.00 w Centrum Kultury „Browar B.”, ul. Łęgska 28  koncert tenorów z Polski i Ukrainy, którzy zaśpiewają przeboje operetkowe i musicalowe oraz wykonają muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich.

"W XIX wieku wielcy tenorzy koncertowali solo. XX wiek wprowadził modę na trzech tenorów. Od wielu lat modne są też turnieje tenorów, gdzie śpiewacy współzawodniczą ze sobą. Ale XXI wiek – to stulecie DZIESIĘCIU TENORÓW, którzy nie walczą ze sobą, ale śpiewają w duecie czy kwartecie, a nawet całą dziesiątką… Bawią przy tym świetnie publiczność, bowiem wykonują każdą muzykę: operową, operetkową, pieśni neapolitańskie, folklor, fragmenty musicali, estradowe szlagiery i hity spod znaku rocka. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Bilety po 115 zł w Browarze B. i na kupbilecik.pl."

15 listopada 2019r., godz. 18:00 jubileuszowy koncert Andrzeja Poniedzielskiego. "

W 2019 roku Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny, z tej okazji w teatrze odbędzie się wyjątkowy wieczór kabaretowy. Wystąpią Andrzej Poniedzielski i Andrzej Pawlukiewicz. W programie inteligentna satyra, humor, piosenki. Krótko mówiąc doskonała zabawa. Bilety w cenie 90,00 zł. i 70,00 zł. do nabycia w Kasie Teatru od 1 października 2019 roku oraz: TU"

 

28 listopada o 20.00 w Browarze B. premierowy program popularnego kabaretu 

"Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata. Występ Kabaretu Skeczów Męczących w “Browarze B.” w czwartek 28 listopada o 20.00. Bilety po 65 i 75 zł. Wydarzenie organizuje Agencja Artystyczna Muza, tel. 531531001."

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jan
jan 05.11.2019, 13:04
330 zł żeby małżeństwo (starsze, bo młodych interesuje inna muzyka) mogło posłuchać koncertu na żywo! Niestety, jest to połowa tego, co otrzymuję NA CAŁY MIESIĄC jako stypendysta ZUS

Pozostałe