Za miesiąc powstanie Park Kieszonkowy przy ul. Brzeskiej. Kosztował będzie 41 800,00 zł

  • 04.11.2019, 17:44 (aktualizacja 04.11.2019, 17:59)
  • informacja prasowa
Za miesiąc powstanie Park Kieszonkowy przy ul. Brzeskiej. Kosztował będzie 41 800,00 zł fot. UM Włocławek

Urząd Miasta rozstrzygnął postępowanie ofertowe, którego przedmiotem jest budowa parku kieszonkowego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji miasta Włocławka na lata 2019 – 2028. Park kieszonkowy, czyli niewielka nieruchomość zagospodarowana elementami parku z zielenią niską i wysoką, powstanie przy ul. Brzeskiej. To teren za przystankiem MPK pod niedawno oddanym muralem. 

Na tym obszarze zostanie wykonana alejka parkowa, pojawią się ławki i lampy solarne. Będzie też oczywiście zieleń. W parku kieszonkowym zostaną posadzone wiśnie, brzozy, tawuły, pigwowce i berberysy. Rekomendowany wykonawca to Firma Budowlano-Drogowa BJN Bartosz Nożewski, z ceną wynoszącą 41 800,00 zł.

Termin wykonania zamówienia to 30 dni roboczych od daty podpisania umowy. 

To pierwszy z czterech zaplanowanych parków kieszonkowych jakie powstaną w ramach rewitalizacji śródmieścia we Włocławku. Kolejne pojawią się przy ulicach: Królewieckiej, Gdańskiej  i Zapiecek. 

informacja prasowa

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pato
Pato 07.11.2019, 00:16
Fajne miejsca ale stanie się kuwetą dla psów

Pozostałe