"Dziś wybiła szybę nauce jazdy, szukała noża...". Mieszkanka ul. Stodólnej znów rzucała przedmiotami

  • 16.11.2019, 23:23 (aktualizacja 17.11.2019, 00:02)
  • Bogumiła Obałkowska
"Dziś wybiła szybę nauce jazdy, szukała noża...". Mieszkanka ul. Stodólnej znów rzucała przedmiotami fot. nadesłane

O dobre sąsiedztwo w jednej z kamienic przy ul. Stodólnej wyjątkowo trudno. Mieszka tam bowiem kobieta do której niemalże codziennie wzywane są służby. Głownie policja, która nakłada na kobietę mandaty. Ta jednak niewiele sobie z tego robi. O sytuacji dowiadujemy się od sąsiadów, którzy mają już tego "serdecznie dość". Ich zdaniem służby są bezsilne, a brak zdecydowanej reakcji doprowadzi wkrótce do tragedii. 

O wszystkim dowiedzieliśmy się wczoraj, gdy przy ul. Stodólnej pojawiła się Policja i Straż Miejska w związku tym, że na chodniku wylądowały m,in. krzesło, poduszki i doniczki. Sytuacja zakończyła się ukaraniem kobiety mandatem za zakłócanie porządku publicznego. Jak wspominaliśmy wczoraj, wcześniej wybiła sąsiadce szybę w aucie. Zdaniem sąsiadów kobieta nadużywa alkoholu i sytuacja staje się coraz bardziej poważna. 

Dziś po raz kolejny sąsiedzi i przechodnie byli świadkami wyrzucania przedmiotów z domu za okno. Na chodniku i jezdni znalazły się miski, patelnia, chleb, szufelka, maszynka do mielenia mięsa i szafka(!). Po raz kolejny pojawiła się także policja, którą wezwał instruktor nauki jazdy. Z relacji sąsiadów wynika, że jeden z wyrzucanych przedmiotów z impetem uderzył w przednią szybę auta nauki jazdy, która w konsekwencji uległa rozbiciu. Nie to jednak wzbudziło największy niepokój mieszkańców kamienicy:

"Dzisiaj znów wywaliła pół chałupy od nowa policja, straż miejska, chodziła po sąsiadach noża szukała"- informuje pani Marta i dodaje, że kobieta jej zdaniem potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Jej stan się pogorszył w ostatnim czasie.

Sąsiedzi w obawie czekają co może wydarzyć się jutro i proszą o nagłośnienie sprawy, a także zdecydowaną reakcję służb. 

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 18.11.2019, 21:14
Dokladnie kobieta ma problemy psychiczne Tak się dzieje z powodu nadużywania alkoholu i musi się stać tragedia żeby TO zakończyć
Zdziwko
Zdziwko 17.11.2019, 14:30
To zabrac ja w kaftanie a nie czekac az komus gliwe rozbije . Nie rozumiem tego

Pozostałe