Sprawę zbada prokuratura. Jedna z firm powoływała się na prezydenta Włocławka

  • 27.11.2019, 18:02 (aktualizacja 27.11.2019, 18:06)
  • informacja prasowa
Sprawę zbada prokuratura. Jedna z firm powoływała się na prezydenta Włocławka

Dziś na skrzynkę e-mail z ratusza został nadesłany komunikat o następującej treści:

Ostrzegamy przed firmą powołującą się na Prezydenta Włocławka!
Firma - powołując się na Prezydenta Włocławka i Urząd Miasta - zaprasza mieszkańców na pokazy organizowane w jednym z włocławskich hoteli. Zaproszenia są przekazywane odbiorcom telefonicznie.

Informujemy, że Prezydent Włocławka nie ma nic wspólnego z firmą ani pokazami, na które firma zaprasza. Ani prezydent Marek Wojtkowski ani Urząd Miasta nie partycypował w żaden sposób w organizacji tych wydarzeń, nie udzielał honorowego patronatu i, co oczywiste w tym kontekście, nie został poinformowany przez organizatora o jakichkolwiek działaniach, które odbywają się ze skandalicznym naruszeniem prawa.

Nie będzie przyzwolenia na oszukiwanie mieszkańców Włocławka! Apelujemy do włocławian o wzmożoną ostrożność w przypadku zaproszenia na tego rodzaju wydarzenie. Należy z całą surowością piętnować takie praktyki i zgłaszać je odpowiednim organom. Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski podjął już kroki prawne wobec firmy-oszusta. Sprawa zostanie przekazana do rozpatrzenia przez prokuraturę.
 

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe