Sukces zawodników Klubu Bokserskiego Champion Włocławek

  • 28.11.2019, 16:29
  • informacja prasowa
Sukces zawodników Klubu Bokserskiego Champion Włocławek fot. Klub Champion

Kolejny dobre informacje z Bydgoszczy podczas międzynarodowego turnieju z 5 zawodników Klubu Champion aż 4 awansowało do finału i wszyscy wygrali swoje walki.
Najlepiej zaprezentował się Wiktor Paczkowski który najpierw pokonał zawodnika z Rosji następnie wygrał z zawodnikiem z Elbląga,a Filip Lewandowski zwyciężył zawodnika z Chojnic, Bartosz Majewski pewnie pokonał zawodnika gospodarzy, oraz Daniel Mazurek dobrze zaprezentował się wygrywając po zaciętej walce z zawodnikiem z Torunia, a Oliwier Rogiewicz zdobył 3 miejsce przegrywając z wyżej notowanym zawodnikiem z Grudziądza.
Natomiast Michał Jarliński zdążył nas przyzwyczaić że wszystko i wszędzie wygrywa i teraz też nas nie zawiódł, zdecydowanie i pewnie wygrywa turniej w Szczecinie w Finale pokonując Serba!!

 Martyna Bruch zajęła 3 miejsce przegrywając w półfinale z zawodniczką z Ukrainy 1:2(w opinii obserwatorów była lepsza od zawodniczki ze wschodu ).
Gratulacje dla trenerów Daniel Łuczak, Dariusz Rzepinski, Sławomir Musiałkiewicz, Robert Osmólski

informacja prasowa

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe