Uczniowie Długosza rozegrali turniej planszówkowy

  • 02.12.2019, 22:06 (aktualizacja 02.12.2019, 22:24)
  • Rafał Kurzępa
Uczniowie Długosza rozegrali turniej planszówkowy fot. R. Kurzępa

W miniony piątek (29 listopada) w CKBB „Taktyk” uczniowie włocławskich szkół spotkali się na wspólnym graniu w planszówki o tematyce patriotyczno-historycznej.

Podczas dwugodzinnego spotkania przy grach planszowych nie brakowało emocji, a odpowiednio dobrane strategie i logiczne myślenie musiało iść w parze z wiedzą historyczną. Ukoronowaniem wieczoru był turniej w grę „Timeline – Polska”. Nad wszystkim czuwali oraz zasady gier wyjaśniali pracownicy „Taktyka” oraz nauczyciele: p. Piotr Tężycki (SP18), p. Przemysław Szafrański (POSSP), p. Agnieszka Szabłowska (ZSK), p. Andrzej Przybylski (ZSK) oraz p. Rafał Kurzępa (ZSK).

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach projektu zespołu Szkół Katolickich  im. ks. Jana Długosza we Włocławku „Ocalić od zapomnienia – pamiętamy w Długoszu” realizowanego w ramach V-go Konkursu Grantowego Fundacji Anwil dla Włocławka

 

Rafał Kurzępa

Zdjęcia (44)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe