Mikołaje na motocyklach znów w akcji

  • 07.12.2019, 23:40 (aktualizacja 08.12.2019, 18:42)
  • Bogumiła Obałkowska
Mikołaje na motocyklach znów w akcji fot. Janusz Krysztop

To już tradycja. Mikołaje corocznie wyruszają 6 grudnia na swoich motocyklach do Brzezia. Grupa wspaniałych ludzi, jakimi niewątpliwie są motocykliści również i w tym roku w ramach wsparcia dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Brzeziu zorganizowała zbiórkę na dla dzieci. Dziś o godz. 11.00 spotkali się pod Halą Mistrzów by wspólnie udać się z prezentami do dzieci, które niewątpliwie ich oczekiwały. W minionych latach dzieci otrzymywały od motocyklistów słodycze, artykuły szkolne i zabawki. 
Motórzyści oraz grupa włocławskich motocyklistów z ATH nie po raz pierwszy zorganizowali akcje charytatywną. W 2016 roku zbierali dla niepełnosprawnego kolegi Jacka. Wówczas udało się zgromadzić ponad 3 tysiące złotych  na pomoc w rewalidacji. 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (81)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe