Chcesz zostać pilotem? Aeroklub włocławski zaprasza na szkolenia

  • 12.12.2019, 20:55
  • informacja prasowa
Chcesz zostać pilotem? Aeroklub włocławski zaprasza na szkolenia

Współcześnie pilot staje się zawodem przyszłości, a linie lotnicze masowo przyjmują nowych pracowników i zwiększają liczbę wykonywanych lotów. Wychodząc naprzeciw tej potężnej gałęzi rynku pracy Aeroklub Włocławski rozpoczyna nabór kandydatów na podstawowe i pełne szkolenia do licencji pilota szybowcowego SPL i do licencji pilota samolotowego PPL(A)

Aeroklub zaprasza chętnych do kontaktu telefonicznego 667-673-480 lub 885-656-400

Wystarczy mieć ukończone 14 lat* i wypełnić formularz zgłoszeniowy. *W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia wymagana będzie również zgoda rodzica/prawnego opiekuna – również zawarta w formularzu. Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje na stronie Aeroklubu. https://aeroklub.wloclawek.pl

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe