Oto oszustki i złodziejki poszukiwane przez włocławską policję

  • 11.01.2020, 23:55 (aktualizacja 13.01.2020, 23:21)
  • Bogumiła Obałkowska
Oto oszustki i złodziejki poszukiwane przez włocławską policję fot. policja

Najstarsza ma 70 lat najmłodsza zaledwie 24. Na wnuczka, na pracownika administracji czy pracownika MOPR, ale nie tylko. Oszustw można dokonać na niezliczenie mnóstwo sposobów, pomysłów zapewne nie brakowało włocławiankom. Panie poszukiwane są z artykułów Kodeksu Karnego z dotyczących oszustwa, kradzieży lub przywłaszczenia. Są głównie mieszkankami  Włocławka:  Łęgskiej,Toruńskiej, Dziewińskiej, Brackiej czy Ostrowskiej, ale tez innych miast, jednak poszukuje ich włocławska policja ze względu na miejsce popełnionego przestępstwa. 

Za wszystkimi paniami Komenda Policji we Włocławku rozesłała listy gończe. Aby zgłosić miejsce pobytu poszukiwanej osoby należy zadzwonić pod nr. Zadzwoń: 997 lub 112 lub wysłać e-mail na adres [email protected].

Artykuł zawiera wyłącznie wizerunki i dane osobowych pań wobec których organy poszukujące (Prokuratury lub Sądy) wydały zgodę na publikację listu gończego. 

 

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe