Tak grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we Włocławku

  • 12.01.2020, 22:45 (aktualizacja 13.01.2020, 02:22)
  • Bogumiła Obałkowska
Tak grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we Włocławku fot. Janusz Krysztop

Dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 28. We Włocławku o godz. 20.50 zebrano 307474,63 zł, a jak wiadomo to jeszcze nie koniec. Całkowitą kwotę zebraną w tym roku poznamy po zakończeniu licytacji na konferencji prasowej, ale jak informują organizatorzy - zeszłoroczny rekord został pobity. Najstarsza wolontariuszka, która zbiera od 8 lat zebrała dziś 996,19 zł.  W tym roku orkiestra zbierała na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 

Wielka orkiestra grała już we Włocławku dzień wcześniej podczas koncertu Podaj Serce prezentowały się zespoły taneczne i wokalne z Centrum Kultury Browar B. W naszej fotorelacji znajdziecie zdjęcia ze sztabu, ale także imprez które uznaliśmy za najciekawsze czyli z:

Koncertu Podaj Serce

Koncertu Seniorzy dla Orkiestry,

Spotkania z koszykarzami Anwilu,

Pulsującego Serca Miasta (taniec z instruktorkami szkoły tańca Puls)

Koncertów na Zielonym Rynku

Fire show.

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (459)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe