Czas na panów. Oto złodzieje i oszuści poszukiwani przez włocławską policję

  • 13.01.2020, 23:10 (aktualizacja 13.01.2020, 23:41)
  • Bogumiła Obałkowska
Czas na panów. Oto złodzieje i oszuści poszukiwani przez włocławską policję fot. policja

Oszustów i złodziei, których poszukuje Komenda Policji we Włocławku jest znacznie więcej niż kobiet parających się tego typu działalnością, więc przeglądanie policyjnej bazy zajęło nam nieco więcej czasu. Dziś przedstawiamy 51 wizerunków i danych mężczyzn, wobec których organy poszukujące (Prokuratury lub Sądy) wydały zgodę na publikację listu gończego. Oczywiście osób poszukiwanych za tego typu przestępstwa jest znacznie więcej, skupiliśmy się jednak na tych, które zawierają zdjęcia. Mężczyźni  poszukiwani są z artykułów 278 § 1 KK, oraz 286  § 1 KK czyli za kradzieże i oszustwa.

W wyniku poprzedniej publikacji otrzymaliśmy od osób, które chciały pozostać anonimowe informacje o obecnych miejscach pobytu poszukiwanych kobiet. Informacje przesłaliśmy do rzeczników prasowych tutejszej jednostki policji oraz do Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy. Za jakiś czas zapytamy, czy nasza publikacja pomogła w odnalezieniu tych osób. Naszaą intencją jest głównie zapoznanie czytelników z wizerunkami osób poszukiwanych, aby nie stali się kolejnymi ofiarami przestępców.

Aby zgłosić miejsce pobytu poszukiwanej osoby należy zadzwonić pod nr. Zadzwoń: 997 lub 112 lub wysłać e-mail na adres [email protected].

 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (52)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Emeryt
Emeryt 12.03.2020, 09:33
Ale nie widzę żadnego z księży ściganych o pedofilię. Czyżby w kościele nie było zbrodniarzy ??
Tuvcf
Tuvcf 14.01.2020, 20:09
Jakie schaby haha

Pozostałe