Ratusz podał terminy naboru do przedszkoli i klas pierwszych

  • 15.01.2020, 16:02
  • Bogumiła Obałkowska
Ratusz podał terminy naboru do przedszkoli i klas pierwszych

Ustalono terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli publicznych, oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Włocławek.


Postępowania ruszą 2 marca 2020 roku. W przypadku naboru do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych, od 2 do 9 marca 2020 r. rodzice będą mieli czas na potwierdzenie kontynuacji wychowania przedszkolnego (przyjmowanie od rodziców deklaracji o pozostawieniu dziecka w dotychczasowym przedszkolu). Od 10 do 24 marca 2020 r. będą trwały zapisy do przedszkoli (składanie wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez dziecko określonych kryteriów).


Jeśli chodzi o procedurę naboru do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, od 2 do 9 marca 2020 r. będzie możliwe składanie zgłoszeń przez rodziców dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły. Od 10 do 24 marca 2020 r. będą prowadzone zapisy do klasy pierwszej szkoły podstawowej dzieci spoza obwodu danej szkoły (składanie wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez dziecko określonych kryteriów).

Szczegóły naboru do przedszkoli TUTAJ
Szczegóły naboru do klas I szkół podstawowych TUTAJ
 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe