Wielopokoleniowy Maraton Tańca 2020

  • 18.01.2020, 17:23 (aktualizacja 18.01.2020, 18:21)
  • informacja prasowa
Wielopokoleniowy Maraton Tańca 2020 fot. Janusz Krysztop

W Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PUZ we Włocławku zorganizowano Wielopokoleniowy Maraton Tańca 2020. Impreza odbyła się o godz. 10.00 w Klubie "Zazamcze" przy ul. Toruńskiej 87 we Włocławku.  W ramach wydarzenia odbyły się pokazy tańca w wykonaniu: Grupy teatralnej Eurointegracja we Włocławku, Centrum Tańca i Fitness PULS we Włocławku, Brzeskiego Centrum Kultury w Brześciu Kujawskim, MCK i SP nr 3 w Gostyninie, Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku, Agnieszki Leyli Świeczkowskiej, tańca z Gwiazdami Kopernika, Zespołu muzycznego studentów PUZ we Włocławku, Koła Wolontariatu Bajked z Lubienia Kujawskiego, Grupy "Krasnale" z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Toruniu i taniec w kręgu – w wykonaniu Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PUZ we Włocławku.

informacja prasowa

Zdjęcia (167)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eurowloclawek
eurowloclawek 20.01.2020, 17:00
Poziom podłogi dla uczestniczki i współorganizatorki najlepiej ukazuje "sukces" spotkania.Reszta niech będzie milczeniem.


Pozostałe