Ruszyły zapisy na akademicki festiwal gier. Gracze z Włocławka i okolic powalczą o nagrody o łącznej wartości 5000 zł

  • 24.01.2020, 23:19
  • informacja prasowa
Ruszyły zapisy na akademicki festiwal gier. Gracze z Włocławka i okolic powalczą o nagrody o łącznej wartości 5000 zł

Już 1-go lutego 2020 r. odbędzie się PUZ GAMING FESTIVAL czyli akademicki festiwal gier! Podczas imprezy odbędą się 3 turnieje w gry: FIFA 20, HEARTHSTONE oraz COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE. Gracze z Włocławka i okolic powalczą o nagrody o łącznej wartości 5000 zł. Podczas imprezy nie zabraknie także atrakcji dla gości oraz dla graczy czekających na swoją kolej podczas rozgrywek. Organizatorzy przewidzieli dodatkowo: chillroom, retrostrefę, turniej w kamień papier nożyce oraz konwersatoria.
Co zrobić, aby zapisać się na turniej?
Aby wziąć udział w jednym z trzech dostępnych turniejów, należy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na www.e-sport.wloclawek.pl
Gdzie i kiedy odbędzie się impreza?
Impreza odbędzie 1 lutego br. w budynku PUZ we Włocławku przy ul. Mechaników 3, start imprezy przewidywany jest na godzinę 8:00 (potwierdzenie obecności zawodników).
Historia PUZ Gaming Festival
Mimo, że jest to druga odsłona PUZ Gaming Festival, sama idea organizacji imprezy o profilu e-sportowym na terenie uczelni ma już ładnych parę lat. Na początku był to jedynie turniej dla studentów w grę fifa. W kolejnych latach postanowiono otworzyć drzwi i zaprosić graczy z Włocławka i okolic do wspólnej rywalizacji oraz poszerzyć ofertę dostępnych turniejów oraz atrakcji w trakcie wydarzenia. O imprezach w PUZ we Włocławku (wtedy PWSZ) pisały największe portale w Polsce zajmujące się tematyką e-sportową. Dziś impreza jest kontynuowana jako akademicki festiwal gier.
Szczegółowe informacje na temat imprezy dostępne są tutaj:
https://www.facebook.com/events/2567064650230411/
https://www.facebook.com/puzgaming/

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe