Płatne staże zawodowe dla młodych. Skorzystają też włocławianie

  • 05.02.2020, 17:38
  • Bogumiła Obałkowska
Płatne staże zawodowe dla młodych. Skorzystają też włocławianie

Fundacja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego w ramach projektu: „Aktywizacja zawodowa osób młodych w województwie kujawsko-pomorskim”, oferuje płatne staże zawodowe. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode, w tym osoby z niepełnosprawnością, w wieku 18-29 lat, z następujących grup: bierni zawodowo nie uczestniczący w kształceniu i szkoleniu, a także imigranci, reemigranci, osoby odchodzące z rolnictwa i ich rodziny, tzw. ubodzy pracujący, osoby zatrudnione na umowach krótkoterminowych oraz pracujący w ramach umów cywilno-prawnych.


Formularz rekrutacyjny jest dostępny na stronie: www.fundacjarozwoju.org (zakładka projektu: Aktywizacja zawodowa osób młodych w województwie kujawsko-pomorskim). W serwisie internetowym dostępne są również pozostałe szczegóły dotyczące projektu. Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014- 2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe