Członek Aeroklubu Włocławskiego zdobywcą statuetki Błękitnego Cumulusa

  • 07.02.2020, 21:28
  • informacja prasowa
Członek Aeroklubu Włocławskiego zdobywcą statuetki Błękitnego Cumulusa

Kutnowski szybownik, członek Aeroklubu Włocławskiego Łukasz Wójcik został zdobywcą statuetki Błękitnego Cumulusa w Międzynarodowym Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Lotniczego Cumulusy 2019. W minioną sobotę w gościnnych progach Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront odebrał tę prestiżową nagrodę.

- Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wspierali mnie w tym czasie.  To bardzo ważne wyróżnienie, które pokazuje mi, że osiągane przeze mnie sukcesy są doceniane przez kibiców. W tym miejscu pragnę także podziękować za wsparcie, jakim obdarzają mnie moi mecenasi sportowi, firma Polfarmex S.A., Miasto Kutno, Klinika Kolasiński oraz partnerom Curcuma Agencja Reklamowa i WW Reklama." - powiedział  Łukasz Wójcik

Łukasz znalazł się w gronie 10 najlepszych sportowców lotniczych w Polsce.

 

informacja prasowa

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe