Lider europejskiego rynku z Włocławka od teraz z nową usługą naprawy urządzeń wysoko ciśnieniowych

  • 11.02.2020, 22:05 (aktualizacja 11.02.2020, 22:13)
  • artykuł sponsorowany
Lider europejskiego rynku z Włocławka od teraz z nową usługą naprawy urządzeń wysoko ciśnieniowych

Punkty i stacje usługowe mycia pojazdów, automatyczne i bezdotykowe, znajdziemy na wielu stacjach paliw oraz w miejscach spedycyjnych czy baz transportowych. I choć na co dzień możemy nie zwracać na to uwagi ich rozwój idzie w parze z ciągłym dynamicznym rozwojem rynku motoryzacyjnego. Możliwość szybkiego i dokładnego umycia pojazdu dla wielu jest niezbędnym warunkiem użytkowania samochodu osobowego, ciężarowego lub autobusu i nie tylko. Mowa nie tylko o myciu, ale i wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych jakie mogą zaoferować odbiorcom innowacyjne systemy technologiczne z tego zakresu przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Urządzenia jakie znajdziemy w nowoczesnych myjniach samochodowych to skomplikowane i zaawansowane maszyny, które potrafią dostosować się do potrzeb indywidualnego klienta rozpoznając kształty pojazdów, omijając newralgiczne punkty, docierając przy tym do wszelkich zakamarków, posiadając po kilkadziesiąt konfigurowalnych opcji mycia. Najlepsze z rozwiązań pozwalają na używanie chemii czyszczącej opartej na niemal w całości biodegradowalnych płynach, a nie na rozpuszczalnych proszkach co zapobiega uszkadzaniu karoserii agresywnymi środkami. Najwydajniejsze myjnie korzystają z odzyskiwanej wody tworząc niemal zamknięty obieg co pozwala dbać o środowisko naturalne.

Odpowiedni serwis jest niezbędnym gwarantem poprawności i płynności działania każdej stacji mycia pojazdów, które pracują w różnych warunkach pogodowych przez 365 dni w roku.

Naprawą takich urządzeń, ich diagnostyką, wymianą jak i doradztwem w szerokim zakresie może posłużyć włocławska firma CW Consulting

CW Consulting to naprawa urządzeń wysokociśnieniowych, zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych między innymi tak znanych marek jak Nilfisk, Kärcher czy Kränzle.

Ponadto CW Consulting jest liderem europejskiego rynku w produkowaniu i serwisowaniu myjni samochodowych. W Polsce jest oficjalnym przedstawicielem i partnerem firmy Tammermatic Group i Nilfisk ALTO CarWash Division. Stosowane przez firmy rozwiązania są sprawdzane na co dzień nie tylko przy myciu samochodów osobowych lecz i ciężkiego sprzętu wojskowego lub maszyn wykorzystywanych w przemyśle wydobywczym na polach naftowych i gazowych. Nowoczesne myjnie bezdotykowe stosowane są nawet w myciu taborów kolejowych.

Firma na polskim rynku obecna jest od 2005 roku. Jako jedyny producent myjni samoobsługowych używa 4 systemów: odzysku wody, energii, systemu mycia jak i dozoru technicznego. Znając od podszewki wszelkie zagadnienia myjni samochodowych, ich konstruowania i serwisowania, a nawet wieloletnich planów finansowania, CW Consulting wprowadza nowoczesne rozwiązania doskonalące procesy technologiczne, które skutkują podwyższoną wydajnością i oszczędnością jednocześnie.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe