Chował się w szafie, aby uniknąć odsiadki...

  • 13.02.2020, 18:51 (aktualizacja 13.02.2020, 18:58)
  • informacja prasowa policji
Chował się w szafie, aby uniknąć odsiadki... fot. policja

Wczoraj policjanci wydziału kryminalnego udali się pod ustalony adres, żeby zatrzymać mężczyznę poszukiwanego dwoma nakazami doprowadzenia i zarządzeniem o zatrzymaniu. Poszukiwany został odnaleziony w szafie. Najbliższe 11 miesięcy spędzi w więzieniu.

"Poszukiwany do odbycia kary 26-latek ukrywał się od kilku miesięcy. Kryminalni ustalili gdzie może przebywać mężczyzna i wczoraj (12.02.2020) udali się tam w celu zatrzymania mieszkańca gm. Wielgie. Drzwi otworzył policjantom członek rodziny 26-latka, twierdząc, że poszukiwanego nie ma na miejscu. Funkcjonariusze nie dali temu wiary i przeszukali mieszkanie. Okazało się, że szafa nie była najlepszą kryjówką i mężczyzna został zatrzymany."-informuje oficer prasowy KPP w Lipnie podkom. Małgorzata Małkińska

Dwa nakazy doprowadzenia i zarządzenie o zatrzymaniu wydał za mężczyzną Sąd Rejonowy, w związku z uszkodzeniem mienia i popełnionymi wykroczeniami, których się dopuścił. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 11 miesięcy.


 

informacja prasowa policji

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe